Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MHP İÇİNDE MİLLET OLMAYAN HAREKETİ KABUL ETMEZ
MHP İÇİNDE MİLLET OLMAYAN HAREKETİ KABUL ETMEZ

                Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz, MHP’nin 47. kuruluş yıldönümü olan 9 Şubat’ta bir açıklama yaptı.
                MHP Muğla İl Başkanlığı’ndan verilen bilgiye göre Korkmaz açıklamasında “MHP, ülkemizin zor bir süreçten geçtiği içinde bulunduğumuz şu günlerde öncelikli mücadelemiz Türk milletinin geleceğinin korunmasıdır. Parti olarak milletimize bunun güvencesini veriyoruz. Ülkemizin bölünmez bütünlüğü de bizim için her şeyin önünde gelir. MHP’yi küçültmeye çalışanlar var, bunlar mayına basmaktadırlar.
                Biz hedefleri büyük hevesleri küçük bir hareket olarak kalamayız. Partimiz bugüne kadar küçük siyasete alet olmamıştır, kirli siyasi hesapların da hep dışında kalmıştır. Bizim başkaları gibi devletle, cumhuriyetle, milletle, ortak değerlerle ve demokrasiyle hiç bir şekilde sorunumuz olmamıştır ve olmayacaktır. Bizi bilenler bilir, tanıyanlar tanır. Biz kendimiz için hiç bir şey dilemeyiz. Ancak millet konu olursa ihtiraslarımızın ve arzularımızın sınırı yoktur.
                MHP, içinde millet olmayan hiçbir hareketi de kabul etmez. MHP kucaklaşmanın adresidir. “Bu ülke ve bu bayrak benim” diyen herkesi kucaklarız. Alevi, Sünni ayırmayız. Köklere, kökenlere bölmeyiz. Biz herkesi Cenab-ı Allah'ın kutlu emaneti Türk milletinin öz evladı kabul ederiz.”
dedi. AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MHP İÇİNDE MİLLET OLMAYAN HAREKETİ KABUL ETMEZ
tarih Tarih: 09.02.2016, 15:24 okunma Okunma: 905
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales