Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MENTEŞE’NİN EN GÜZEL BAHÇELERİNE ALTIN ÖDÜLÜ
MENTEŞE’NİN EN GÜZEL BAHÇELERİNE ALTIN ÖDÜLÜ

                Muğla’nın merkez ilçesi Menteşe Belediyesi, “Menteşe En Güzel Bahçesini Seçiyor” yarışması düzenliyor.
                Menteşe Belediyesi’nden verilen bilgiye göre;  Peyzaj Mimarları Odası’nın da katkısıyla, ilçede güzel bahçelerin oluşturulmasını teşvik amacıyla düzenlenen yarışma; bahçe, balkon ve site bahçesi olmak üzere 3 farklı kategoride değerlendirilecek. Yarışmayı kazanan katılımcılara tam, yarım, çeyrek altın ile birlikte çeşitli hediyeler verilecek. Birincilere ayrıca 1 Yıl boyunca bahçelerini onurlandırmak adına “Yeşil Flama” verilecek.
                Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş yaptığı açıklamada, “İlçemiz Menteşe’de doğa ve yeşil sevgisini aşılamak, güzel bahçelerin oluşmasına teşvik etmek amacıyla bu yarışmayı düzenliyoruz. Bu yarışmamızın amacına ulaşacağına inanıyor, şimdiden tüm katılımcılara başarılar diliyorum” dedi.
                Değerlendirme, internet üzerinden halk oylaması ve Menteşe Belediyesi’nden 2, Peyzaj Mimarları Odası’ndan 2 jüri üyesinin bulunacağı bir komisyon tarafından, yerinde inceleme yoluyla yapılacak. Katılımcılar yarışmaya, 22 Haziran 2015  –  24 Temmuz 2015 tarihleri arasında başvuru yapabilecekler. 01 Temmuz 2015  –  31 Temmuz 2015 tarihleri arasında halk oylaması yapılacak. Yarışmanın jüri değerlendirmesi, 01 Ağustos 2015  -  07 Ağustos 2015 tarihleri arasında katılımcıya bildirilecek bir saatte, jüri tarafından yerinde yapılacak. Yapılan değerlendirmeler sonucu yarışmayı kazanan katılımcılar daha sonra düzenlenecek olan organizasyon ile açıklanarak, ödülleri verilecek.Yarışmaya katılmak isteyenler detaylı bilgilere Menteşe Belediyesi web sitesi (www.mentese.bel.tr) üzerinden ulaşabilecekler. AjansSevgi Marmaris

_____________

MARMARİS'TE DATÇA'DA AKYAKA'DA 
NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR?..
 
Tıklayın!

www.marmarisbulten.com/Haberler/Nereye_Gidilir_Nerede_Kalinir/
_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!..   Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

MENTEŞE’NİN EN GÜZEL BAHÇELERİNE ALTIN ÖDÜLÜ
tarih Tarih: 22.06.2015, 03:23 okunma Okunma: 924
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales