Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MENTEŞELİ İHTİYAÇ SAHİPLERİNE EL VERMEYE DEVAM EDİYOR
MENTEŞELİ İHTİYAÇ SAHİPLERİNE EL VERMEYE DEVAM EDİYOR

                Muğla’nın Menteşe Belediyesi’nin hayata geçirdiği “Ele Ele Butik” mağazası, hayırseverler ile ihtiyaç sahiplerini aynı platformda buluşturarak, vatandaşların yüzünü güldürmeye devam ediyor.
                Menteşe Belediyesi’nden verilen bilgiye göre; Sosyal sorumluluk projelerine önem veren, Muğla İçin Gelecek Platformu hafta sonu, Menteşe Belediyesi’nin “El Ele Butik” mağazasını ziyaret ederek, kıyafet bağışında bulundu.
                Bilgi veren Muğla İçin Gelecek Platformu Başkanı Gürkan Tetik, “Yeni kurulan bir platform olarak sosyal sorumluluk projelerine çok önem veriyoruz. Geçtiğimiz Mayıs ayında kurulan platformumuzda esnaf, işadamı başta olmak üzere çeşitli meslek gruplarından üyelerimiz bulunuyor. Platformumuzda yer alan Sosyal Sorumluluk Komitemiz ile sosyal projeler üreterek farkındalık yaratmak istiyoruz. Bugün Menteşe Belediyesi’nin “El Ele Butik” mağazasına bağışta bulunduk. Mağazanın kurulmasında emeği geçen Menteşe Belediye Başkanımız Bahattin Gümüş’e teşekkür ediyoruz” dedi.
                Menteşe halkının dayanışma ve yardımlaşma ruhuyla büyüyüp güçlenen El Ele Butik mağazasında ihtiyaç sahiplerinin giysi, kıyafet, ev ve mutfak eşyası, mobilya, elektronik ve beyaz eşya gibi ihtiyaçları karşılanıyor. Mağazadan Menteşe ilçesi ile birlikte Marmaris, Fethiye, Ortaca, Dalaman, Yatağan ve Köyceğiz gibi çevre ilçelerden gelen vatandaşlar da faydalanabiliyor.
                   Giyilebilecek veya kullanılabilecek eşyalarını bağışlamak isteyen hayırseverler, Menteşe Belediyesi’nin 0 (252) 424 00 48 numaralı telefonundan “El Ele Butik” mağazasına ulaşabiliyorlar. Bağış yapan hayırseverlerin evlerinden alınan eşyalar, belediye görevlilerince, El Ele Butik Mağazasından ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor.  Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MENTEŞELİ İHTİYAÇ SAHİPLERİNE EL VERMEYE DEVAM EDİYOR
tarih Tarih: 19.01.2016, 01:23 okunma Okunma: 800
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales