Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MENTEŞE’DE AŞKA VAR MISINIZ?
MENTEŞE’DE AŞKA VAR MISINIZ?

                Muğla’nın Menteşe Belediyesi geçen yıl büyük ilgi gören ‘Menteşe'de Aşk’ konulu fotoğraf yarışmasının ikincisini düzenliyor.
                Sadece Menteşe’de yaşayanlara açık olan yarışmada; sevgiyi anlatan en güzel fotoğrafı çeken çiftleri, 14 Şubat sevgililer gününde Apple iPhone 6 Cep telefonu, Canon EOS 100 D profesyonel fotoğraf makinesi, Apple iPad Mini ile unutulmaz bir akşam yemeği bekliyor.
                Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş yaptığı açıklamada, “Geçtiğimiz yıl ilkini düzenlediğimiz ‘Menteşe’de Aşk’ yarışması yoğun ilgi gördü. Gösterilen ilgi ve talepten dolayı yarışmayı geleneksel hale getirmeye karar verdik. Buradaki amaç, ‘Menteşe’de Aşk’ sloganından yola çıkarak, katılımcıların sevgiyi fotoğraf aracılığıyla ifade etmelerini sağlamak. Yarışmada halk ve jüri değerlendirmesi ile en çok beğeni alarak, dereceye giren katılımcılarımıza çeşitli ödüller vereceğiz. Tüm katılımcılara şimdiden başarılar diliyor, gösterilen ilgiye teşekkür ediyorum” dedi.
Sadece Menteşe’de ikamet edenlere açık olan ve son katılım tarihi 10 Şubat 2016 Çarşamba olan yarışmada katılımcıların 1 adet fotoğrafı, mentesedeask.mentese.bel.tr adresinden yüklemesi veya mentesedeask@mentese.bel.tr adresine e-posta ile göndermesi gerekiyor. AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MENTEŞE’DE AŞKA VAR MISINIZ?
tarih Tarih: 26.01.2016, 13:21 okunma Okunma: 1163
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales