Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MENTEŞE’DE 7’DEN 70’E HERKES BİSİKLET EĞİTİMİNE
MENTEŞE’DE 7’DEN 70’E HERKES BİSİKLET EĞİTİMİNE

                Muğla’nın merkez ilçesi Menteşe Belediyesi ve Muğla Bisiklet Derneği (MBD)’nin ortaklaşa düzenlediği, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın desteklediği “Bisiklet Kenti Menteşe” projesi hayata geçiyor.
                 Menteşe Belediyesi’nden verilen bilgiye göre; proje kapsamında MBD Başkanı Bilge Kağan Uzun Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş’ü ziyaret ederek,  maket bisiklet hediye etti. En keyifli halk sporunun bisiklet kullanmak olduğuna dikkat çeken Başkan Gümüş verdiği bilgide; “Muğla Bisiklet Derneği ile ortaklaşa düzenlediğimiz ve Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın desteklediği “Bisiklet Kenti Menteşe” projemiz, 07 Eylül 2015 Pazartesi günü başlıyor. Konakaltı İskender Alper Kültür Merkezinde başlayacak olan projemizde hedefimiz, 7’den 70’e herkese bisiklet binmeyi teşvik edip, Menteşe’yi bisiklet kenti yapmak.  Çevre ve doğa dostu olan, beyin ve ruh sağlığınızı dengede tutan bisiklet sporunu, yaygınlaştırmak istiyoruz. Bu anlamda bisiklet yollarımızın da bulunduğu ilçemizde, doğa ve sporla ilgilenmek için bisikletin en ideal araç olduğunu düşünüyorum. Bu amaçla başlattığımız projemize 7’den 70’e herkesi bekliyoruz” dedi.
                MBD Başkanı Uzun da;  “Projenin başlaması ile ilçemizde bisiklet binmeyi sevdireceğimize inanıyorum. İlçemiz bunun için çok ideal ama bu proje ile bisiklet kullanım alanlarının daha da artarak, insanlarımızda bisiklet sporu bilinci oluşturacaktır” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

__________________________________ 

TATİLDE NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR?
www.marmarisbulten.com/Haberler/Nereye_Gidilir_Nerede_Kalinir/

MENTEŞE’DE 7’DEN 70’E HERKES BİSİKLET EĞİTİMİNE
tarih Tarih: 03.09.2015, 00:11 okunma Okunma: 996
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales