Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MENTEŞE HALKI İHTİYAÇ SAHİPLERİ İÇİN EL ELE
MENTEŞE HALKI İHTİYAÇ SAHİPLERİ İÇİN EL ELE

                Muğla’nın merkez ilçesi Menteşe Belediyesi tarafından hayata geçirilen El Ele Butik Projesi, ihtiyaç sahibi vatandaşların yüzünü güldürüyor.  Hayırseverlerin bağışladığı çok sayıda giysi ve eşyalar “El Ele Butik” Mağazasında ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor.
                Menteşe Belediyesi’nden verilen bilgiye göre; Belediye Başkanı Bahattin Gümüş “El Ele Butik” ile hayırseverleri ve ihtiyaç sahiplerini aynı platformda buluşturduklarını belirterek, “Seçim çalışmalarımızda da yer alan “El Ele Butik projemizi, kısa zamanda hayata geçirdik. Hayırseverlerden gelen bağışlar ile Kışla Parkındaki “El Ele Butik” mağazamızda ihtiyaç sahiplerinin giysi ve diğer eşyalar gibi ihtiyaçları karşılanıyor. Yardımların en doğru adreslere gidip yerini bulmasını sağlayan bir uygulama, Menteşe halkının dayanışma ve yardımlaşma ruhuyla büyüyüp güçleniyor. Dar gelirli yurttaşlarımızın yüzleri gülüyor. Tabi bunu yaparken, toplumsal hassasiyetlere de dikkat ediyoruz. İhtiyacı olan herkesi bu hizmetimizden yararlanmaya, maddi gücü olan tüm yurttaşlarımızı da bağış yapmaya davet ediyorum. Menteşe Halkının “El Ele Butik” Mağazasına sahip çıkacağına yürekten inanıyorum” dedi.
                Tamamen ücretsiz olan El Ele Butik mağazasında; kıyafetlerin yanı sıra A’dan Z’ye kullanılabilecek eşyalarda bulunuyor.  Giyilebilecek ve kullanılabilecek eşyalarını bağışlamak isteyen hayırseverler, (0252) 424 00 48 numaralı telefondan, “El Ele Butik” Mağazasına ulaşabiliyorlar. İletişim kurulan hayırseverlerin evlerinden alınan eşyalar, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

_____________

MARMARİS'TE DATÇA'DA AKYAKA'DA 
NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR?..
 
Tıklayın!

www.marmarisbulten.com/Haberler/Nereye_Gidilir_Nerede_Kalinir/
_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!..   Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

MENTEŞE HALKI İHTİYAÇ SAHİPLERİ İÇİN EL ELE
tarih Tarih: 17.06.2015, 23:13 okunma Okunma: 1003
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales