Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MENTEŞE BELEDİYESİNDEN ÜCRETSİZ KURSLAR
MENTEŞE BELEDİYESİNDEN ÜCRETSİZ KURSLAR

            Muğla’nın merkez Menteşe Belediyesi tarafından yetişkinlere yönelik her yıl ücretsiz olarak verilen Kış Dönemi Kurslarına kayıtlar, 18 Eylül 2017 Pazartesi başlayacak ve 10 Ekim 2017 Salı gününe kadar devam edecek.
            Alanında uzman eğitmenler tarafından verilecek Resim, Baskı Resim, Dekoratif Ahşap Süsleme, Ebru, Oyalar, Keman Eğitimi, Kağıt Rölyef, Halk Oyunları, Gitar Eğitimi, Elde Çin İğnesi, Dekoratif Tablo Yapımı, Çeyiz Ürünleri Hazırlama, Dantel Anglez, Örgü Teknikleri, Kurdela Nakışı, Basit Nakış İğne Teknikleri, Cam Süs Eşya Yapımı, Takılar, Dekoratif Ev Aksesuarları, Üç Boyutlu Kağıt Şekillendirme, Alüminyum Kabartma, Kırkyama, Elde Maraş İşi, pilates, Step – Aerobik, Dans ( Salsa, Tango, Bacata, Hiphop), Zumba, Voleybol, Karate, Masa Tenisi ve Yoga branşlarının yer aldığı kış kurslarına katılmak isteyenler, başvurularını Menteşe Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne yapabilecekler.
            Kurslar Konakaltı İskender Alper Kültür Merkezi, Sekibaşı Kadın Dayanışma Merkezi, Şaraphane, Zihni Derin Alışveriş Merkezi ve Orgeneral Mustafa Muğlalı İş hanı ve Düğerek Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilecek. AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MENTEŞE BELEDİYESİNDEN ÜCRETSİZ KURSLAR
tarih Tarih: 13.09.2017, 10:38 okunma Okunma: 671
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales