Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MENTEŞE BELEDİYESİNDEN DİĞERLERİNE ÖRNEK EĞİTİM
MENTEŞE BELEDİYESİNDEN DİĞERLERİNE ÖRNEK EĞİTİM

                Hangi parti olursa olsun seçimler öncesi aynı vaattir; “Herkese eşit hizmet sorunlara eşit çözüm!” demek. Seçim biter, Çoğunlukla hizmet sadece başkana yakın yandaşa gelir, aynı partili olmak bile yetmez!.. Herkese ait olması gereken, belediyelerden..
                Muğla’nın merkez ilçesi CHP’li Menteşe Belediyesi, bugüne kadar uyguladığı şeffaf ve halkçı yönetimle, partili partisiz tüm Menteşeliler’in takdirini toplamaya devam ediyor. Menteşe Belediyesi tarafından verilen bilgiye göre, “Vatandaşlara daha sağlıklı hizmet vermek adına personele, ‘Etkili İletişim Becerileri’ eğitimi, belediye çalışanlarına gruplar halinde verilmeye devam ediliyor.
                Uygulama hakkında bilgi veren Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş,  vatandaşların  istek ve taleplerini doğru ve hızlı bir şekilde anlayıp, çözüme kavuşturulmasının önemine dikkat çekerek; “Personelimiz daha önceden öfke kontrolü, ve kurum içi motivasyon konularında eğitim almıştı. Şimdi de etkili iletişim becerileri eğitimi alıyorlar. Bu eğitim; alanda çalışan, aynı görevi yapan takım arkadaşları arasındaki iç iletişimin pozitif olmasını sağladığı gibi kişinin iş ve sosyal çevresiyle olan ilişkilerini de geliştirmektedir.” dedi.

           Menteşe Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü’nde Psikolog Melike Yıldız tarafından verilen eğitimde;  iletişimi etkili kullanma, vatandaşı aktif dinleme ve doğru geri bildirim verme, iletişim engelleri ve aşma yolları, farklı kişilik tipleri ve algılama biçimlerine göre metodlar, iletişimin motivasyona etkisi konularında personel bilgilendiriliyor.
Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MENTEŞE BELEDİYESİNDEN DİĞERLERİNE ÖRNEK EĞİTİM
tarih Tarih: 30.03.2017, 23:39 okunma Okunma: 866
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales