Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MENTEŞE BELEDİYESİ ANNELİĞE HAZIRLIYOR
MENTEŞE BELEDİYESİ ANNELİĞE HAZIRLIYOR

            Muğla’nın merkez ilçesi Menteşe Belediyesi’nin “ Bilinçli Gebelik, Güvenli Annelik” için hayata geçirdiği ‘Gebe Okulu’ açıldı.
            Menteşe Belediyesinden verilen bilgiye göre; Gebe Okulu’na katılan anne adayları, eğitimlerde gebelik döneminde beslenme, egzersiz, anne karnında bebeğin gelişim süreçleri, doğru emzirme, anne sütü faydaları ve yeni doğan bebek bakımı gibi pek çok konuda eğitim alacaklar. Gebelik okulu sürecinde ayrıca, egzersiz ve hareketin anne ve bebek sağlığı için öneminden hareketle gebe pilatesi de yapılacak .

            Menteşe Belediyesi bünyesinde bir doktor, bir doğum koçu hemşire, bir bebek hemşiresi ve bir uzman psikolog tarafından verilen eğitimlerin ilk gününde, anne baba adaylarını yalnız bırakmayan,  Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, “Proje ile gebelik süresince anne baba adaylarının mutluluğunu paylaşan, konuyla ilgili endişelerini azaltan ve sorularına yanıt bulan bir çalışma yürütülecek.” dedi.

            Eğitimlere, egzersiz yapmaya engeli bulunmayan, riskli bir gebelik yaşamayan, ağır psikiyatrik bir hastalığı olmayan ve eğitime katılımda sürekliliği sağlayabilecek tüm anneler katılabiliyor. Gebe Okuluyla ilgili bilgi almak ve kayıt olmak isteyen anne adayları, Menteşe Belediyesi’nin 214 48 80 - (Dahili) 6610 numaralı telefonundan iletişime geçebilecekler. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MENTEŞE BELEDİYESİ ANNELİĞE HAZIRLIYOR
tarih Tarih: 12.10.2017, 14:01 okunma Okunma: 862
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales