Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. KAZAK SANATÇI BEKISHEVA TABLOLARI ALICISINI BEKLİYOR
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS MASKOTPET’LE TÜRKİYE’YE AÇILDI
MARMARİS MASKOTPET’LE TÜRKİYE’YE AÇILDI

                Muğla Bölgesinin en büyük Petshop mağazalar zinciri Marmaris merkezli MASKOTPET; 5000’den fazla ürünüyle  internet üzerinden başlattığı  E - Ticaret sistemiyle, tüm Türkiye’de hizmet vermeye başladı.
                Muğla merkez (Menteşe), Bodrum, Datça, Dalaman, Ortaca ve Aydın merkezdeki mağazalar zinciriyle hizmet alanı Muğla il sınırları dışına taşan, Muğla bölgesinin en büyük Petshop kuruluşu Marmaris merkezli MASKOTPET; E- Ticaret sistemiyle web sitesi üzerinden yaptığı online satışlarla, tüm Türkiye’ye hizmet vermeye başladı.
                Veteriner Sağlık Teknisyeni ve Köpek Eğitim Uzmanı Cengiz Şenel ve Hayvansever Arzu Atabay’ın el ele vererek 2010 yılında Marmaris’te MASKOTPETadıyla açtıkları küçücük bir evcil hayvan mamaları ve aksesuarları dükkanı, şimdilerde Muğla geneli  ve Aydın’daki 7 mağaza ve internet üzerinden E - Ticaret sistemiyle tüm Türkiye’ye hizmet vermeye başladı.

                MASKOTPET, Kurucusu Cengiz Şenel’in hayvan beslenmesi, genel bakımı ve kullanılacak en uygun aksesuar seçimlerinde deneyimli bir Uzman Hayvan Eğitmeni oluşuyla da diğer petshoplara göre, bir adım daha önde yol alıyor.
               10. Yılda bölge hedeflerini aştıklarına dikkat çeken  MASKOTPET Yetkilisi Cengiz Şenel verdiği bilgide; ”Bu işten para kazanırken, özellikle sokak hayvalarına gereken bütün desteğimizi gücümüz ölçüsünde vermeye çalışıyoruz. Mağazalarımızda Kuş, Tavşan çeşitleri yemleri ve kafesleri, Balık çeşitleri, yemleri ve Akvaryumlar, bütçenize uygun hepsi lisanslı markalardan kedi köpek mama çeşitleri, kulübeleri, oyuncakları, evcil hayvan kayış tasma ve benzeri giyim donanım aksesuarları gibi 5.000’den fazla ürün çeşidimizle, bir telefonunuzla ya da www.maskotpet.com  sitemiz üzerinden yapacağınız Online Alışverişinizle adresinize ulaştırıyor,  doğrudan mağaza satışlarımızda da aldığınız ürünleri, adresinize ücretsiz servisle getiriyoruz. Geçen 10 yıl içerisinde Muğla genelinde ve Aydın’da bilinen bir marka olduk. Bundan sonraki hedefimiz online satış ve Franchising sistemiyle Türkiye genelinde yaygın, sevilen ve bilinen bir marka olmak.”  dedi. AjansSevgi Marmaris
MASKOTPET Petshop Tel (0252) 412 63 06
www.maskotpet.com 
Yeniyol Cad. No. 26/Z  MARMARİS

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/


MARMARİS MASKOTPET’LE TÜRKİYE’YE AÇILDI
tarih Tarih: 06.12.2017, 01:08 okunma Okunma: 10754
Yorumlar
Hayırlı olsun
Tarih: 19.09.2019 - 15:48 | Gönderen: Hamdi Yener tekelioğlu
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales