Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARTI GELENEĞİ 30 AĞUSTOS’TA DA SÜRDÜ
MARTI GELENEĞİ 30 AĞUSTOS’TA DA SÜRDÜ

            Cumhuriyetimizin kuruluşunun başlangıcı sayılan; Afyonkarahisar yakınlarındaki Dumlupınar’da Başkomutan Mustafa Kemal Paşa tarafından yönetilen, 26 Ağustos 1922’de başlayan, 30 Ağustos’ta zaferle sonuçlanan ve 9 Eylül’de hedefine ulaşan ulusal şahlanışın 92.Yıl dönümünde, Marmaris İçmeler’deki Martı Otelleri,tüm resmi kutlamalarda olduğu gibi bir kez daha ev sahipliği yaptı.
            Muğla Vali Yardımcısı ve Marmaris Kaymakam Vekili Kamil Köten, Marmaris Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Demirel, mülki amirler, daire müdürleri, Martı Grubu Onursal başkanı Halit Narin, Martı Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Oya Narin, Marmaris Deniz Ticaret Odası Başkanı Hasan Mengi’nin de katıldığı yaklaşık 500 davetlinin bulunduğu kutlamalarda söz alan Martı Otelleri Genel Müdürü Murat Sak, “Büyük komutan ve devlet adamı Mustafa kemal Atatürk’ün önderliğinde Türk Milletinin bağımsızlığına kavuşmasının modern Türkiye Cumhuriyet’inin kuruluşunun yıldönümü. Mustafa Kemal Atatürk’ün çizdiği yolda yürüyen bizler bugün barış ve demokrasi yolunda ilerliyoruz ve ilerleyeceğiz.” dedi. 

            Kutlamalarda açılışı yapılan Birol Bora Özkaynak’ın resim sergisi ve ünlü Tenor Hakan Aysev ve Çigan Orkestrası konseri  davetlilerden büyük ilgi gördü. Gece sonunda; ellerde Türk bayrakları ile hep birlikte söylenilen 10.yıl Marşı eşliğinde yapılan  havai fişek gösterisi, Marmaris kutlamaları içinde muhteşem bir final oldu. (AjansSevgi Marmaris)

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

MARTI GELENEĞİ 30 AĞUSTOS’TA DA SÜRDÜ
tarih Tarih: 01.09.2014, 13:19 okunma Okunma: 1594
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales