Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS’TE ORMAN YANGINI EVLER BOŞALTILIYOR
MARMARİS’TE ORMAN YANGINI EVLER BOŞALTILIYOR

            Marmaris’in Beldibi Mahallesi'nde akşam saatlerinde başlayan ve git gide büyüyen orman yangını, söndürülemiyor.                   Ormanlık alan içerisinde bulunan Çamlık Sitesi’ne kadar ulaşan yangının büyümesi sonucu AFAD’ta bölgeye gelerek çalışmalara başladı. 44 dairenin bulunduğu Çamlık Sitesi'nde anons araçları ile çağrı yapan görevliler, vatandaşların evlerini boşaltmalarını istedi. Birçok vatandaş kıymetli eşyalarını alıp evlerini terk etmeye başladı. 

            İtfaiye ekipleri, alevlerin yaklaştığı sitedeki binaları sulayarak, yangının etkisini azaltmaya çalışıyor.  Çok sayıda itfaiye ve AFAD ekibinin görev aldığı yangın söndürme çalışmalarına vatandaşlar da destek veriyor. Yangından etkilenen bir çok vatandaş, ambulanslarla hastanelere kaldırıldı. AjansSevgi Marmaris

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

MARMARİS’TE ORMAN YANGINI EVLER BOŞALTILIYOR
tarih Tarih: 19.10.2014, 23:08 okunma Okunma: 3112
Yorumlar
Geçmiş dönemlerde orman içlerinde arazi açıp orman kadastrolarında akrabaları üzerine yazan yetkililer, ve bu arsalardan rant elde eden yerel halk şimdi bir kere daha düşünebiliyormusunuz acaba biz nerede hata yaptık diye. O zaman yapılan hatalara sessiz kalanlar bu suçlara sizlerde ortak değilmisiniz. Doğa içine girince insan bir yerlerden patlak verir bu olaylar. Kentler bilinçli programlı kalkınmalı rant için kapılan araziler sonra gelir sana zarar verecek olaylar yaratır.
Tarih: 19.10.2014 - 22:21 | Gönderen: Tanzer Çokcoşkun
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales