Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS’TE OKTOBERFEST KUTLANACAK
MARMARİS’TE OKTOBERFEST KUTLANACAK

                2015 Yaz Turizm Sezonu’nun bittiği bu günlerde Marmaris; muhteşem bir deniz etkinliğine ev sahipliği yapacak.
                Marmaris Uluslararası Yat Kulübü tarafından her yıl düzenlenen ve bu yıl 26. Kez yapılacak olan yat yarışları,  24 - 30 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek. Marmaris Uluslararası Yarış Haftası’nda 17 ülkeden 135 tekne, Marmaris Körfezi’nde sonbaharda yazı yaşatacak.
                Marmaris Uluslar arası Yat Kulübü’nden yapılan açıklamada; “25 yıldır aralıksız düzenlenen, ülkemizin ve Doğu Akdeniz’in en yüksek katılımlı yelkenli yat yarışı;  bugüne kadar 30 değişik ülkeden binlerce yelkenciyi konuk etti. Bu yıl da, bölgemizde yaşanan olaylara rağmen Yarış Haftası’na 17 ülkeden 1300 civarında yelkencinin 135 tekneyle katılması bekleniyor. Bu da yelkencilerin ve denizcilerin her zaman barıştan ve dostluktan yana olduklarının en güzel kanıtıdır.
Yarış sonrası etkinlikler, yarışın ve haftanın en önemli destekçilerinden olan Netsel Marina içinde kurulan 1200m2`lik dev çadırda gerçekleşecek. Tüm gün yarışacak olan yelkenciler, burada ağırlanıp, canlı müzik ve değişik gösterilerle günün yorgunluğunu atacaklar.
Bu yıl yarış haftasının içinde Marmaris Belediyesi ile iş birliği yapılarak Marmaris`in kardeş şehri FÜRTH`ten gelecek konuklarla birlikte "Oktoberfest" düzenlenecek. Almanya`dan gelen konuklar geleneksel kıyafetleriyle konuklara yöresel yemeklerinden örnekler ikram edecekler. Fürth bölgesinden gelecek olan müzisyenler de geceye yerel müzikleriyle ayrı bir renk katacaklar.”
denildi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

__________________________________ 

TATİLDE NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR?
www.marmarisbulten.com/Haberler/Nereye_Gidilir_Nerede_Kalinir/

MARMARİS’TE OKTOBERFEST KUTLANACAK
tarih Tarih: 21.10.2015, 21:23 okunma Okunma: 1077
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales