Marmaris Bülten
MARMARİSTE DATÇA'DA AKYAKA'DA DALYAN'DA NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİSLİ PİLATES YAPACAK SPORLA KAZANACAK!..
MARMARİSLİ PİLATES YAPACAK SPORLA KAZANACAK!..

               Spor yapmayı seviyorsunuz ve bunu meslek edinmeye karar verdiniz ama doğru eğitimi nerden alacağınıza karar veremiyorsunuz. Peki ne yapabilir siniz?..
               18 yıldır spor hocalığı yapan, Pilates alanında en üst seviye olan Master Trainer (usta hoca) Gülten Özdemir, yeni Pilates Eğitmenleri yetiştirmek için Marmaris’e geliyor.
               KENDİNİZE BİR SÜRPRİZ YAPIN
YENİ YILA PİLATES EĞİTMENİ OLARAK GİRİN!..


               Halen Bodrum Yalıkavak’ta Denge Pilates Stüdyosu’nda eğitimlerine devam eden Gülten Özdemir; 3 günlük bir eğitim çalışması için 25 – 26 - 27 Aralık tarihlerinde, Marmaris’te eğitim verecek.

               PİLATESYSTEM: Bu güne kadar yüzlerce eğitim yapmış, ve pilates alanında yüzlerce eğitmen yetiştirmiş Türkiye'nin en köklü PİLATES kuruluşlarından biridir. 25 – 26 - 27 Aralık tarihlerindeMarmaris’te  verilecek olan bu eğitimde; Uygulamalı  Reformer ve Cadillac (aletli pilates), ve aynı zamanda anatomi dersleri verilecek. Hareketleri önce doğru yapmayı ve sonra doğru yaptırabilmeyi ve bir pilates eğitmeninin sahip olması gereken tüm vasıflar öğretilecek.

               Hangi hareket nereyi çalıştırır, faydaları nelerdir, nasıl yapılırsa doğru / yanlış olur? Merak edilen tüm konular bu eğitimde.
               Eğitim sonrasında; bu eğitimi aldıysanız, sırada teorik ve uygulama olarak 2 aşamalı bir sınav var. Eğitim sonrası tutmuş olduğunuz notlarınızla birlikte, sizlere içerisinde Pilates Eğitimi  bilgilerinin yer aldığı dökümanlar verilecek. Eğitimden 15 gün sonrası, sizlerle  sınav için aynı noktada buluşulacak ve  öğrenmiş olduklarınız ve size verilen dökümanlar haricinde hiçbir sorunun size sorulmayacağı bu sınavı geçerseniz, Pilatesystem onaylı Pilates Eğitmeni Belgesi’ne sahip olacaksınız.  Bu belge ile Türkiye'nin her yerinde bu kazançlı mesleği icra edebileceksiniz. Artık sizde Pilatesystem'in geniş ailesine katılmış olacak, her türlü sorununuzda size yardımcı olacak profesyonel hocalarımızı yanınızda bulacaksınız.

SPOR YAPARKEN KAZANMAK,
PİLATES EĞİTMENİ OLMAK İSTİYORSANIZ
:

Müracaat Tel: 0538 711 0242 -  0543 668 9606
Eğitim Tarihleri: 25 - 26 - 27 Aralık 2015
Filiz Arslan Pilates Stüdyosu
Amiral Orhan Aydın Spor Salonu
MARMARİS

__________________________________
TATİLDE NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR?
www.marmarisbulten.com/Haberler/Nereye_Gidilir_Nerede_Kalinir/

MARMARİSLİ PİLATES YAPACAK SPORLA KAZANACAK!..
tarih Tarih: 13.12.2015, 23:15 okunma Okunma: 3551
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales