Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİSLİ ÖĞRENCİLER BURSLU EĞİTİM İÇİN YARIŞTILAR
MARMARİSLİ ÖĞRENCİLER BURSLU EĞİTİM İÇİN YARIŞTILAR

                Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları’nın yurt genelinde düzenlediği Uğur Kabul Sınavı’na Marmaris’te 1500 öğrenci katıldı. 9 -10 Ocak’ta iki gün yapılan sınavların sonuçları, 20 Ocak Çarşamba günü açıklanacak.
                 Türkiye genelindeki tüm Uğur Okulları’yla birlikte, bu yıl eğitime başlayan Özel Marmaris Uğur Okulları da,  burs vereceği öğrenciler için Uğur Kabul Sınavı (UKS) gerçekleştirdi. Marmaris genelinden İlköğretim 4.sınıftan Lise 11. sınıfa kadar 1500 öğrenci, 2016-2017 Eğitim Öğretim yılında Marmaris Uğur Okulları’nın burs imkânlarından yararlanmak amacıyla 9 – 10 Ocak tarihlerinde gerçekleştirilen sınavlarda ter döktü.

                Sonuçların 20 Ocak Çarşamba günü açıklanacağına dikkat çeken Marmaris Uğur Okulları Ortaokul Müdürü Onur Demirtaş; “Uğur Kabul Sınavı’nın, faaliyet gösterdiğimiz Marmaris bölgesi adına, tüm öğrencilerimizin faydalanabilmesi adına iyi bir sınav organizasyonu olduğunu düşünüyorum. Bölge genelinde kurum olarak ilk senemiz olduğu için öğrenci ve velilerimizin duyduğu şüphelerin tümünün kırıldığını düşünüyorum. Bina olarak yeni olabiliriz fakat 48 yıllık tüm Türkiye ve Avrupa’nın sayılı okulları arasına girebilmemizi sağlayan örnek bir eğitim sistemine sahibiz.” dedi. AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MARMARİSLİ ÖĞRENCİLER BURSLU EĞİTİM İÇİN YARIŞTILAR
tarih Tarih: 18.01.2016, 00:12 okunma Okunma: 1373
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales