Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİSLİ MUHTARLAR BAŞKAN GÜRÜN’LE BULUŞTU
MARMARİSLİ MUHTARLAR BAŞKAN GÜRÜN’LE BULUŞTU

            Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün ve büyükşehir daire başkanları, Muğla Büyükşehir Belediyesi Marmaris Hizmet Binası’nda muhtarlar ile bir araya geldi.
            Bugün (4 Haziran 2015) gerçekleşen  toplantıda Muğla Büyükşehir Belediyesi hizmetleri Daire Başkanları tarafından muhtarlara, Muğla genelinde ve  Marmaris özelinde yapılanlar ve yapılacaklar  anlatıldı.

            Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden verilen bilgiye göre toplantıda söz alan Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, “Muğla, 13 ilçeye ve 551 mahalleye sahip bir il. Muğla Büyükşehir Belediyesi olduktan sonra bu geniş coğrafyada vatandaşlarımıza hizmet vermek için çalışıyoruz. Yerel seçimlerden sonra olmayan bir belediyeyi kurduk ve vatandaşlarımıza hizmet vermeye başladık. Yeni kurulan 14 Büyükşehir Belediyesi içinde organizasyon şemasını en kısa sürede başarıyla tamamlayan belediyelerden biriyiz. Muğla ili genelinde köylerin ve beldelerin kapatılmasıyla 551 mahallemiz oluştu. Mahallelerimize hizmetler ilçe belediyelerimiz ve görev ve sorumluluk alanına göre Muğla Büyükşehir Belediyemiz tarafından götürülüyor. Mahallelerde vatandaşla bizlerin arasındaki iletişimi siz değerli muhtarlarımız sağlıyor. Sizler herhangi bir isteğiniz, talebiniz, ya da belediye hizmeti için her zaman il merkezine gelmeniz mümkün değil. Bu nedenle Muğla ili genelinde oluşturduğumuz Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binaları’nda siz değerli muhtarlarımızla buluşuyoruz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek, sizleri dinlemek için bizler size geliyoruz. Ayrıca muhtarlarımız için oluşturduğumuz 444 48 01 / 8 Muhtarlar Masası Hizmetimiz ile sizlerin istek ve taleplerinizi kaydediyor ve en kısa sürede gerekli birimlere yönlendirerek çözüme kavuşturuyoruz.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

_____________

MARMARİS'TE DATÇA'DA AKYAKA'DA 
NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR?..
 
Tıklayın!

www.marmarisbulten.com/Haberler/Nereye_Gidilir_Nerede_Kalinir/
_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!..   Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

MARMARİSLİ MUHTARLAR BAŞKAN GÜRÜN’LE BULUŞTU
tarih Tarih: 04.06.2015, 22:40 okunma Okunma: 1050
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales