Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİSLİ HAYVAN KATİLLERİNİ ARIYOR
MARMARİSLİ HAYVAN KATİLLERİNİ ARIYOR

                Hayvanlara atılan zehirle, sokakta oynayan çocuklar temas edip ölürse sorumlusu kim olacak?
                Sokak hayvanlarını zehirleyerek öldüren, kim oldukları henüz belirlenemeyen katillere, Marmarisli hayvan severlerin tepkisi giderek büyüyor.
  Marmarisli hayvanseverler yeni yıla hüzünlü girdi. Yeni yıl öncesi son 1 ayda, kedi köpek yaklaşık 50 sokak hayvanının zehirlenerek öldürüldüğüne dikkat çeken Marmaris Hayvanları Koruma Derneği (MAHAYKO) ve İçmeler Doğa ve Hayvanları Koruma Derneği yetkilileri; Kaymakamlığa ve Savcılığa suç duyurunda bulundular.
                MAHAYKO önünde basın açıklaması yapan Hayvanseverler, son 1 ayda yaklaşık 50 sokak hayvanının zehirlenerek öldürüldüğüne dikkat çekerek; “Ne yazık ki yıllardır tüm çabalarımıza karşılık sokak, park ve bahçelere, yılın her mevsiminde hatta en yoğun turistik sezonda bile pervasızca etli gıda maddelerine karıştırılmış çok etkili zehirli maddeler atılmaktadır. Bu atılan zehirli maddeleri yiyen sahipli, sahipsiz yüzlerce kedi, köpek, tavuk, kuş hatta kirpi ve sincaplar da ölmektedir. Bu hayvanların çok ızdırap çekerek ölmesi yanında, 3 yaşındaki bir çocuk topuyla oynarken tesadüfen o zehirli maddeyi ağzına sürse ve ölse bunun sorumlusu kim, kimler olacaktır?
                 21. yüzyılda halen doğayı ve doğadaki canlıları pervasızca zehirleyen kişi ve kişilerin ortaya çıkarılmasını istiyoruz. Çünkü biliyoruz ki, bu kişi ve kişiler yıllardır cezasız kaldıkları için, korkusuzca bu ilkel ve çağdışı zehirleme olaylarına devam edebilmektedirler.”
dedi. AjansSevgi Marmaris
____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/
 

MARMARİSLİ HAYVAN KATİLLERİNİ ARIYOR
tarih Tarih: 02.01.2016, 23:38 okunma Okunma: 1060
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales