Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİSLİ DENİZCİLERDEN MENGİ’YE SEÇİM ÖNCESİ GÜVENOYU
MARMARİSLİ DENİZCİLERDEN MENGİ’YE SEÇİM ÖNCESİ GÜVENOYU

                İMEAK Deniz Ticaret Odası Marmaris Şubesi’nin 1 Nisan’da gerçekleşecek olan yeni dönem seçimleri öncesinde oda üyelerinin çoğunluğu, kurucu ve mevcut başkanları  Hasan Mengi ile devam kararı aldılar.
                Daha önce geçmiş dönem yönetimlerinde de yer alan Halil Bağlı’nın başkan adaylığını açıklaması sonrasında, düzenlediği basın toplantısıyla yeniden aday olduğunu açıklayan Oda Kurucusu ve 22 yıldır aralıksız başkanlığa devam eden, mevcut  Başkan Hasan Mengi’nin toplantısında, 440 üyesi bulunan Marmaris Deniz Ticaret Odası üyesinden 240 üye, Mengi’nin yanında oldukları belgelercesine imza atarak, Başkan Mengi’ye seçim öncesi güvenoyu verdiler.

                Uzunyalı Karen Patiseri’de gerçekleşen, yaklaşık 300 kişinin katıldığı toplantıda; üyeler salona sığmayınca güneşli havanın da etkisiyle toplantıyı sahilden takip ettiler.

                Denizcilerin seçimler sonrasında beklentilerini dinleyen Marmaris DTO Başkanı Hasan Mengi konuşmasında ben değil biz diyen bir ekip olarak yeniden yola çıktıklarına dikkat çekerek;  “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada şeffaf yönetim tarzımızı, ilke olarak benimseyeceğiz. Kimseye verilemeyecek hesabımız olmadı, bundan sonrada olmayacaktır. 1996 yılında şahsım ve birkaç denizci arkadaşım tarafından kurduğumuz odamızın,  22 yıldır başkanlığını yapmaktayım. Belki yaptıklarımızı ifade etmekte zaman zaman yetersiz kalmış olsak da bugün için Marmaris Deniz Ticaret Odası; eğitim, çevre ve mevzuatlar konusunda oldukça önemli projelere imza atmış ve her hedefini gerçekleştirmiş ve gerçekleştirmeye devam edecektir.
                Birlikte çalışacağımız bu ekibin tek amacı; denizcilik sektörümüzün sorunlarını çözebilmek, her zaman denizcilerimizin yanında olmak, eğitimli genç denizciler yetiştirmek her gün değişikliğe uğrayan mevzuatımız ile ilgili konularda denizcilerimizin çıkarlarını korumak ve çevre konusunda denizcilerimizi bilinçlendirmek ve sektörün bulunduğu konumdan çok daha iyi yerlere gelmesini sağlamak olacaktır.  Zaman zaman bazı arkadaşlarımızın şahsi menfaatlerine ters düştüğümüz konularda eleştiriler aldık, almaya da devam ediyoruz. Bizim politikamız azınlıkta olanların şahsi çıkarlarını değil, çoğunluğun toplumsal menfaatlerini korumaktır.
               Çıktığımız bu yolda karşımızda aday olan arkadaşlara da başarılar diliyorum.
Onlara sizlerin kanalıyla tek mesajım olacak. Demokrasinin gereği yapılan bu seçimlerde, lütfen ahlaki kurallar çerçevesinde seçim çalışmaları yapalım. Hepimiz burada doğduk burada yaşıyoruz, burada öleceğiz. Secimler gelip geçer ama yarın yüz yüze bakamayacak duruma gelmeyecek sözlerle birbirimizi kırmamalıyız. Şunu unutmayalım ki kararı verecek olan sektörün değerli denizcileri olacaktır.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MARMARİSLİ DENİZCİLERDEN MENGİ’YE SEÇİM ÖNCESİ GÜVENOYU
tarih Tarih: 05.03.2018, 00:56 okunma Okunma: 2195
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales