Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİSLİ ÇEVRECİLER RÜZGARI ZİYARET ETTİ
MARMARİSLİ ÇEVRECİLER RÜZGARI ZİYARET ETTİ

            Marmaris Çevrecileri Derneği (MÇD) yönetim kurulundan, kurucu üyeleri Rüzgar lakaplı, Gazeteci Selçuk Kardaş ağabeylerine vefa ziyareti.
            MÇD Başkanı Ahmet Kutengin ve dernek üyeleri; bundan 3 yıl önce bir haber takibi yaparken, aniden rahatsızlanarak felç geçiren ve tedavisi halen evde devam eden, dernek kurucu üyesi Rüzgar lakaplı 84 yaşındaki Selçuk Kardaş’a sürpriz bir ziyarette bulundu.
            MÇD Başkanı Kutengin gözleri dolarak verdiği  bilgide; “Marmaris Çevrecileri Derneği Yönetim Kurulu olarak kurucu üyemiz Selçuk abimizi ziyaret ettik. Ziyaretlerimizde gördüğümüz  İyileşme konusunda farklılığı ve kat ettiği mesafeyi gördükçe sevindik. Bizleri soru yağmuruna tutması üzerine dernek çalışmalarımızı anlattık. Ama ilginç olan, moral vermeye gittiğimiz Selçuk ağabey’in aklındaki Marmaris’te arıcılık ve bal konusundaki projeleri ve düşüncelerini bizle paylaşması, bizlere moral verdi. Bizde kendisinden Mayıs ayında ayağa kalkma sözünü aldık. “Dikkat, arı çıkar!..” esprisi ve sloganı ile bizleri uğurlayan Atom karınca Rüzar Selçuk abimizi tekrar aramızda görmek, çevre ve spor yazılarına kavuşmak için sabırsızlıkla baharı  bekleyeceğiz.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

MARMARİSLİ ÇEVRECİLER RÜZGARI ZİYARET ETTİ
tarih Tarih: 21.01.2015, 00:47 okunma Okunma: 939
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales