Marmaris Bülten
DİŞ SAĞLIĞININ GÜVENCESİ DENTAL TOMOGRAFİ ALO PİDE PAKET TEL TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİSLİ AKDOKUR BERLİN’DE HİNDİSTAN CUMHURİYET KUTLAMASINDA
MARMARİSLİ AKDOKUR BERLİN’DE HİNDİSTAN CUMHURİYET KUTLAMASINDA

                Kuruluş çalışmalarına başlanılan Marmaris Kent Orkestrası Kurucu Komite Başkanı Dünyaca ünlü Türk Müzikolog İrfan Akdokur, bu yıl 68. si kutlanacak olan Hindistan Cumhuriyet Bayramı kutlamalarının onur konuğu olacak.

                İngiltere sömürgesiyken 26 Ocak 1950 tarihinde ilk anayasasını kabul eden Hindistan; bu yıl 68. Kez Cumhuriyet Bayramını kutlayacak.  Hindistan’ın  Berlin Büyükelçiliği kutlamalarına  onur konuğu olarak davet edilen, Norveç Drognoll Üniversitesi Tröndelag Caz Konservatuarı Öğretim Üyesi ve  Marmaris Kent Orkestrası Kurucu Komite Başkanı Türk Müzikolog İrfan Akdokur, 27 Ocak’ta Berlinde yapılacak kutlamalarda, Büyükelçilik yetkilisi Abhay Prathap Singh’in özel konuğu olarak yer alacak. Akdokur kutlamalarda Hindistan’ın ünlü müzisyeni Daman Arora ve dünya genelinden davetli diğer müzik ustalarıyla birlikte,kutlama programlarında sahne alacak.

                Kutlamalarla ilgili daveti ileten Hindistan Berlin Büyükelçiliği yetkilisi Modern Danslar Uzmanı  Janet Günay; “Almanya vatandaşı olmama rağmen kanımız Türk, özümüz Türk.  Sayın Akdokur hocamızı konuk etmek, O'nu, dünyanın diğer ustalarıyla birlikte bir arada izlemek bizim için büyük gurur olacak.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MARMARİSLİ AKDOKUR BERLİN’DE HİNDİSTAN CUMHURİYET KUTLAMASINDA
tarih Tarih: 17.01.2018, 00:19 okunma Okunma: 12652
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales