Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS’İ GEREN SALDIRGANLAR YAKALANDI
MARMARİS’İ GEREN SALDIRGANLAR YAKALANDI

               AK Parti Marmaris Belediye Meclis Üyesi Hasan Şencan’a saldırarak levye ve bıçakla yaralayan saldırganlar, tutuklandı. Zanlıların yapılan kimlik sorgulamasında ikamet kaydı bulunamadı.
               Dün akşam (20 Mayıs 2015)  
saat 22.00 sıralarında  Marmaris pazaryeri sokağında bulunan işyerini kapayan AK Parti Belediye Meclis Üyesi Hasan Şencan, evine giderken, Yeni Datça yolu üzerinde bir iş yerinde alışveriş yapmak için durdu. Ne olduğunu anlayamayan Şencan 2 kişi olduğunu söylediği kişilerce bıçak ve levye ile saldırıya uğrayarak, kafasından ve bacaklarından yaralandı. Olayı görenlerce yapılan ihbar sonucugelen ambulansla Özel Marmaris AHU Hastanesi’nde tedavi altına alınan Şencan, başında ve bacağında oluşan yaralara rağmen olayı ucuz atlattı. Olay yerinden hızlıca kaçan saldırganlar, güvenlik güçlerince yapılan operasyon sonucu yakalanarak , tutuklandı.
                Olay sonrası Marmaris Kaymakamı Celalettin Yüksel, Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, Marmaris Emniyet Müdürü Ertan Sarıkaya, hastaneye gelerek olayın takibini yaptılar. Olayı duyan yaklaşık 500 kişi hastane önünde Şencan’ın sağlık durumunun ne olacağını beklediler.
Saldırıyı ucuz atlatan Şencan’ın yarın taburcu olması bekleniyor.
                Şencan’a geçmiş olsun ziyaretine gelen AK Parti Muğla İl Başkanı İhsan Küreci ziyaret sonrası basına yaptığı açıklamada; “ Haince bir saldırı da bulunuldu. Bize göre bu bir siyasi, AK Parti’ye yapılmış bir saldırıdır. Ve en ağır şekilde karşılığını bulacaktır. Ama yok değil se burası Muğla, Marmaris. Burada bu tip şeyler bugüne kadar olmadı olmamalı da. Olayın sonuna kadar takipçisi olacağız.  Emniyet ve adliyeden olay ile ilgili bilgi aldık. Saldırganlar tutuklanmış. Yozgat nüfusuna kayıtla ama ikamet kayıtları yok! Ak Parti olarak bu hain saldırının sonuna kadar takipçisi olacağız. Bu hain saldırıyı yapan ve yaptıranların peşini bırakmayacağız. Artık 13 ilçemiz arasında Marmaris’le ilgili daha yakın takipçi olacağız. Marmaris’te bundan sonra tek bir kişinin burnu kanasın, ortalığı ayağa kaldıracağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Bizi başka odaklara çekmeye çalışanlar emellerine ulaşamayacaklar. “dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

_____________

MARMARİS'TE DATÇA'DA AKYAKA'DA 
NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR?.. 
Tıklayın!

www.marmarisbulten.com/Haberler/Nereye_Gidilir_Nerede_Kalinir/

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!..   Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

MARMARİS’İ GEREN SALDIRGANLAR YAKALANDI
tarih Tarih: 22.05.2015, 01:03 okunma Okunma: 1480
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales