Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS YAT LİMANINDA MUHATAP BÜYÜKŞEHİR
MARMARİS YAT LİMANINDA MUHATAP BÜYÜKŞEHİR

                Marmaris Belediyesi tarafından işletilen Marmaris Yat Limanı; bakanlık temsilcileri ve Muğla Büyükşehir Belediyesi  arasında imzalanan protokolle, Muğla Büyükşehir Belediyesi’ne devredildi.
                Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden bugün (14 Temmuz 2016) verilen bilgiye göre; 6360 Sayılı Kanunla Büyükşehir statüsü kazanan Muğla İlinde, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü (DLH) tarafından inşa ettirilen ve önceden Marmaris Belediyesi tarafından işletilen Marmaris Yat Limanı, 13 Temmuz 2016 tarihinde Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı III. Bölge Müdürlüğü ile Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından imzalanan protokol ile Büyükşehir Belediyesi’ne devredildi.

                Devir sonrası bilgi veren Muğla Büyükşehir Belediyesi Deniz ve Kıyı Tesisleri Şube Müdürlüğü, Marmaris yat limanında devir sonrası geçiş sürecinde aksaklık yaşanmaması için tüm hazırlıkların tamamlandığı, vatandaşların ve misafirlerin liman hizmetlerinden azami ölçüde faydalanabilmesi için gerekli yatırımların ve hizmet standartlarının artırılması yönünde çalışmaların en kısa sürede yapılacağına dikkat çekti. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MARMARİS YAT LİMANINDA MUHATAP BÜYÜKŞEHİR
tarih Tarih: 14.07.2016, 12:51 okunma Okunma: 1085
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales