Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS TÜRK FOTOĞRAF USTALARINI AĞIRLIYOR
MARMARİS TÜRK FOTOĞRAF USTALARINI AĞIRLIYOR

            Türk fotoğraf sanatının yaşayan en büyük ustalarının eserlerinden oluşan fotoğraf sergisi, Marmaris Fotoğraf Dostları Derneği (MARFOD)  "Kamil Dürüst Fotoğraf Evi"nde, 9 - 19 Ocak 2016 tarihleri arasında sanatseverlerle buluşacak.
            Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonunun  düzenlediği ‘’ USTALARIMIZDAN’’ sergisi, ülkemiz fotoğrafının bugün ulaştığı noktalara gelmesinde çok büyük katkısı ve emeği bulunan 1950 öncesi doğumlu, 24 fotoğraf ustasının eserlerini bir araya getiriyor.
           Ara Güler, Sıtkı Fırat, Ozan Sağdıç, Sabit Kalfagil, Ahmet Esmer, İzzet Keribar, Ersin Alok, Ergun Çağatay, İbrahim Zaman, Yusuf Tuvi, Necmettin Külahçı, Mehmet Bayhan, Gültekin Çizgen, Güler Ertan, İbrahim Demirel, Faruk Ertunç, İsa Çelik, A.Halim Kulaksız, İlyas Göçmen, Nadir Ede, Lütfi Özgünaydın, Ali Rıza Akalın, Tuğrul Çakar ve Ahmet Öner Gezgin'in 40'lı, 50'li, 60'lı yıllarda çektiği klasikleşmiş fotoğraflarının yanısıra güncel işlerinin de yer aldığı USTALARIMIZDAN sergisi, Türkiye fotoğrafının nerden nereye geldiği konusunda da bir referans olacak. Açılışı 9 Ocak  saat 17.00'de yapılacak sergi, 19 Ocak 2016  tarihine kadar  gezilebilinecek. AjansSevgi Marmaris

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!..   
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/

REKLAM TANITIM HABERLERİ tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MARMARİS TÜRK FOTOĞRAF USTALARINI AĞIRLIYOR
tarih Tarih: 06.01.2016, 23:58 okunma Okunma: 845
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales