Marmaris Bülten
ALO PİDE PAKET TEL TIKLAYIN DİŞ SAĞLIĞININ GÜVENCESİ DENTAL TOMOGRAFİ
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS TURİZMİ 12 AY OLACAK KAPALI MAĞAZA KALMAYACAK
MARMARİS TURİZMİ 12 AY OLACAK KAPALI MAĞAZA KALMAYACAK

            Cumhur İttifakı AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı, seçim çalışmaları kapsamında yaptığı esnaf ziyaretlerinde kapalı mağazaları görünce,” Marmaris’e 12 ay turizmi getirdiğimizde, bu mağazalarımızın  hepsi çalışıyor olacak. Dört mevsim aktif turizm hayatı olan yaşayan bir Marmaris olacağız.” dedi. 

MARMARİS’E 3 BOYUTLU DEVLET HASTANESİ

             Ziyaretlerine Devlet hastanesiyle devam eden Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı, burada önce tedavi gören hastalarla görüştü. Hasta ziyaretleri sonrasında  Sağlık-Sen İlçe temsilcisi Rahşan Tok ve sendika üyeleriyle buluşan Yazıcı, görüşmesinde hastane ile ilgili kendisine iletilen eksikler ve beklentilere dair aktarılan bilgileri dinleyerek not aldı.  Hastane konusunda Bakanlıktan  destek sözü aldığını dile getiren Yazıcı “ Projelerimizde yer alan hastanemizi 3 boyutlu olarak hazırlatıyoruz. Projelerimizi kamuoyu ile paylaşırken  sizler de sanal ortamda, içinde dolaşıp nasıl bir sağlık kompleksi yapacağımıza şahit olacaksınız” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
MARMARİS'TE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haber/marmaris_te_ne_nerede_nereye/

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MARMARİS TURİZMİ 12 AY OLACAK KAPALI MAĞAZA KALMAYACAK
tarih Tarih: 26.02.2019, 23:59 okunma Okunma: 2839
Yorumlar
Ya demek turizim kalkinacak ! İstanbul 25 yıldir ellerinde de neden arap ve suriyeli dolu acaba kapalı carsı esnafi neden hergün kepenk kapatıyor ? Arap turizmiyle mi dolduracaklarmış marmarisi artik mevcut turisttende oluruz. Arap turistleri lütfen ankarada ağırlasınlar beş tepe ziyaretleriyle falan oyalasınlar bari bizim memleketimize dokunmasinlar lütfen nefes almaya devam edebilelim.
Tarih: 28.02.2019 - 11:17 | Gönderen: Günnaz can
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales