Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS TURİZMCİSİ SU SIKINTISI YAŞAMAYACAK
MARMARİS TURİZMCİSİ SU SIKINTISI YAŞAMAYACAK

                Marmaris’te otellerin yoğun bulunduğu Siteler ve Uzunyalı mevkilerinde, yaz aylarında su kullanımın fazla olması nedeniyle oluşan basınç düşüklüğü,  içme suyu hattının yenilenmesiyle gideriliyor.
              Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden verilen bilgiye göre; Marmaris Belediyesi tarafından yapılan üst yapı yenileme çalışmaları esnasında, Muğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MUSKİ) Genel Müdürlüğü ekipleri de alt yapı çalışmalarını başlattı.  MUSKİ ekipleri, ilçede yerli ve yabancı turistin gelmesiyle birlikte artan nüfus yoğunluğundan dolayı su kullanımında oluşan basınç düşüklüğünün önüne geçmek için içme suyu hat yenileme çalışması başlattı.
                Açıklama yapan MUSKİ Genel Müdürü Baki Ülgen, “Siteler ve Uzunyalı mevkilerinde oteller yoğun olarak bulunuyor. Yerli ve yabancı turistlerin gelmesiyle birlikte doluluk oranı artan otellerde su kullanımın fazla olmasından dolayı basınç düşüklüğü yaşanıyor. Ekiplerimiz yoların tekrardan kazılıp zarar görmemesi için bölgede ilçe belediyesinin yürüttüğü üst yapı çalışması esnasında, içme suyu hattının yenileme çalışmasına başladı. 2 kilometrelik bir hat yenilenerek bölgenin kullandığı içme suyunun basıncını arttırarak her yıl yaşanan sorun ortadan kalkmış olacak.” dedi.
Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MARMARİS TURİZMCİSİ SU SIKINTISI YAŞAMAYACAK
tarih Tarih: 28.04.2016, 00:05 okunma Okunma: 927
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales