Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS TİCARETİ İÇİN GENÇLİK DAYANIŞMASI BÜYÜYOR
MARMARİS TİCARETİ İÇİN GENÇLİK DAYANIŞMASI BÜYÜYOR

                Marmaris Ticaret Odası seçimlerine  sadece 3 gün kala, mevcut Oda Başkanı Mehmet Baysal hala sessizliğini koruyorken, aday olduğunu ilk açıklayan Mustafa Gökmen ve Hollanda merkezli Edelstaal Gurubuna bağlı, Türkiye’deki Orka Otellerinin Yönetim Kurulu Üyesi ve Marmaris Sorumlusu Caner Torunoğulları, birlikte düzenledikleri basın toplantısıyla, güç birliği yaptılar.
                Sentido Orka Lotus Beach Hotel’de dün (3 Nisan 2018) gerçekleşen toplantıda  Başkan Adayı Mustafa Gökmen; kırmızı listeyle girecekleri seçimlerde kendilerinin ve diğer aday mevcut MTO Başkanı Mehmet Baysal’ın ekibine başaralar dileyerek, “Gelecek gençlerle gelecek, sloganıyla yola çıktık. Genç bir ekibiz ve Marmaris ticari hayatını, daha ileriye, daha iyi noktalara getirmeyi hedefliyoruz. Bu amaç doğrultusunda hazırladığımız projelerimiz var. Bunları da yakın zamanda kamuoyuyla paylaşacağız. Oda üyelerini, cumartesi günü yapılacak seçimlerde, genç, dinamik ve çalışkan ekibimizin kırmızı listesine destek vermeye çağırıyoruz.” dedi.
                Marmaris konaklama sektörünün önde gelen isimlerinden  Caner Torunoğulları da Mustafa Gökmen’in listesinden, MTO’nun konaklama sektörünü temsil eden 8. Meslek Grubu adayı olduğunu belirterek; “Ben ve arkadaşlarım, Marmaris turizminde, otelcilikte yeni çağa uyum sağlamak için, yapacağımız yenilikçi değişimler ile birlikte, yurt dışı  kanallarımızı da kullanarak, Avrupa’daki ve Marmaris’teki aynı mesleği icra eden  turizmci, basın, iş dünyası ile sivil toplum örgütleri temsilcilerini bir araya getirerek, Marmaris’in tanıtımına, ticari yaşantısına katkı sağlayacağız.  Ayıca, Marmaris Ticaret Odası olarak Avrupa’daki birçok ticaret odası ile ortak çalışmalar yapacağız. Yani yurt dışı bağlantılarımız ile Marmaris arasında ticaret ve tanıtım açısından fayda sağlayacak köprü oluşturacak, böylelikle Marmaris’in markalaşmasına katkı vereceğiz. Hedefimiz, Marmaris’i markalaştırmak. Genciz, dinamiğiz ve çalışkanız bunu başaracağımıza inanıyoruz.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

MARMARİS TİCARET ODASI BAŞKANI KİM OLMALI?
Anket 
Oy Kullanmak için lütfen linke tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Anket/

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MARMARİS TİCARETİ İÇİN GENÇLİK DAYANIŞMASI BÜYÜYOR
tarih Tarih: 04.04.2018, 12:56 okunma Okunma: 2074
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales