Marmaris Bülten
MARMARİS’TE CANLI MÜZİK AKŞAMLARI ALO PİDE PAKET TEL TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS TİCARET ODASI'NDAN KORONA FIRSATÇILARINA UYARI
MARMARİS TİCARET ODASI'NDAN KORONA FIRSATÇILARINA UYARI

MARMARİS TİCARET ODASI’NDAN KORONA FIRSATÇILARINA UYARI
           Dikkat Fırsatçılar Virüsten Daha Tehlikeli!
                Tüm dünyayı saran Koronavirüs salgına karşı alınan tedbirler her an artarken; Marmaris Ticaret Odası da stokçulara ve haksız yere fahiş fiyat uygulayanlara karşı, disiplin cezaları uygulayacaklarını açıkladı.
                Marmaris Ticaret Odasından verilen bilgiye göre; Marmaris Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı S. Mutlu Ayhan imzalı yapılan açıklamada: “Geçtiğimiz Aralık ayında Çin’de ilk olarak tespit edilen ve küresel çapta bir salgına dönüşen Koronavirüs (COVID-19)’un yol açtığı panik ve korkunun vatandaşlarımızı mağdur etmesine izin vermeyeceğiz.
                Küresel çapta bir salgına sebep olan ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından (DHÖ) “pandemi” olarak ilan edilen Koronavirüs (COVID-19), ülkemizde de görülerek halkımızda erken paniğe yol açmıştır. Türkiye’nin dört bir yanında vatandaşlarımız tarafından olası bir karantina durumunda mağduriyet yaşamamak adına marketler, eczaneler ve medikal depolara maske, kolonya, dezenfektan ve gıda malzemesi için yoğun bir talep başlamıştır. Bu durumu fırsat bilerek ellerinde bulunan bu ürünleri fahiş fiyata satmak isteyen kişiler olduğu bazı bölgelerde tespit edilmiş olup, özellikle Ticaret Bakanımız Sayın Ruhsar Pekcan tarafından açıklama yapılarak bu kişiler hakkında gerekli cezai yaptırımların uygulanacağı açıklanmıştır.
                Biz de Marmaris Ticaret Odası olarak ürünlerinde haksız fiyat artışı yapan firmalara karşı disiplin mekanizmalarını çalıştıracağımızı ve bu haksızlıkları yapan firmalara hak ettikleri cezaları vereceğimizi bir kez daha buradan kamuoyuna duyururuz. Herkes bilmeli ki; Vatandaşı mağdur edenlere karşı sessiz kalmayacağız.” denildi. Ata SEVGİ AjansCANKA

MARMARİS’TE CANLI MÜZİK Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/marmaris_canli_muzik_gruplara_ozel_pop_fasil_blues_jazz/

MARMARİS TİCARET ODASI'NDAN KORONA FIRSATÇILARINA UYARI
tarih Tarih: 16.03.2020, 21:05 okunma Okunma: 1990
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales