Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS TİCARET ODASI’NA KADIN MECLİS BAŞKANI
MARMARİS TİCARET ODASI’NA KADIN MECLİS BAŞKANI

               Marmaris Ticaret Odasında 7 Nisan’da yapılan seçimler sonrasında, son iki dönem başkanı Mehmet Baysal yeniden başkan seçilirken; 24 yıllık oda tarihinde ilk kez bir kadın, Nurgül Karahitay Meclis Başkanı seçildi.
            Marmaris  Ticaret Odası (MTO)’ndan bugün verilen bilgiye göre;  dün (16 Nisan 2018) yapılan 2018 - 2022 dönemi Organ Seçimleri sonucunda Mehmet Baysal  Marmaris Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı olurken, Başkan yardımcıları Süleyman Mutlu Ayhan ve  Özgür Derviş oldu. Ömer Erden, Mustafa Kodaman, Enis Bilgiç, Özgecan Çetinkaya, Onur Tokmak ve Görkem İnal da Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildiler.
MTO TARİHİNDE İLK KADIN MECLİS BAŞKANI
            MTO yeni dönem ilk meclisi, en yaşlı Meclis Üyesi Tayfun Şentop başkanlığında toplandı. Meclis Başkanı Nurgül Karahitay olurken, Meclis Başkan Yardımcıları Zekiye Koçer İpçi, Şevket Cantürk oldu, Saime Özer  de Kâtip Üye seçildi.
            Meclis Başkanı Nurgül Karahitay yaptığı konuşmada, “Meclisimiz ile birlikte Marmaris ticari yapısı için çalışmalarınızı hız kesmeden sürdürmeye devam edeceğiz. Bölgemizin gelişimine yön verecek nice karara imza atılması en büyük dileğimdir. 2018 -2022 dönemi için seçilen arkadaşlara başarılar diliyorum.” dedi.

            MTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Baysal da konuşmasında; “Bu dönemde Meclis Başkanımızın kadın olması ve Marmaris sevdalısı Meclis Üyelerimizle Marmaris için çalışmaya devam etmek bizleri onurlandırıyor.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MARMARİS TİCARET ODASI’NA KADIN MECLİS BAŞKANI
tarih Tarih: 17.04.2018, 16:23 okunma Okunma: 3724
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales