Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS TİCARET ODASI’NA GENÇLİK AŞISI!..
MARMARİS TİCARET ODASI’NA GENÇLİK AŞISI!..

                 Marmaris Ticaret Odası’nın 7 Nisan Cumartesi günü yapılacak seçimleri öncesinde mevcut  Oda Başkanı Mehmet Baysal sessizliğini korurken turizm, akaryakıt ve gıda sektörünün Marmaris ticaretinin önde gelen ailelerinden Gökmenler’den  37 yaşındaki Mustafa Gökmen; Marmaris Ticaret Odası başkanlığına aday olduğunu  açıkladı.

 GELECEK GENÇLERLE GELECEK!..
 
                Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü mezunu  olan, 1994 yılında kurulan Marmaris Ticaret Odası  kurucularından ve halen Muğla Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüten Hasan Gökmen’in de oğlu  olan Mustafa Gökmen;  Ülke ekonomisinin gelişmesi için eğitimli, kalifiye gençliğin yönetim kadrolarında sorumluluk almasının önemine dikkat çekerek, “Gelecek Gençlerle Gelecek”  sloganıyla  genç bir ekiple yola çıktıklarını ve Marmaris Ticaret Odası yönetimine talip olduklarını söyledi.
                Seçildikleri takdirde; “Öncelikle, oda üyelerinden, yerel yönetim ve kurumlardan uzak ya da kopuk değil, aksine birleştiren, kucaklayan,  şeffaf, sorgulayan değil sorgulanabilen bir yönetim anlayışı içerisinde görev yapacaklarını dile getiren Mustafa Gökmen; Marmaris Ticaret Odası’nın kuruluşundan bugüne kadar  geçen  24 yılda, Marmaris turizmi ve ticaretinin içerisinde yetişerek büyüyerek,  bugünlere geldiklerini ve yönetime talip olduklarını vurgulayarak;   “Söz veriyoruz!..  Yönetime layık görülmemiz halinde, üyelerimizle iç içe olacağız. Sadece genel kurulların öncesinde değil, her zaman onları ziyaret eden, sorunlarını dinleyen ve çözüm için elimizden geleni en kısa sürede yapan bir yönetim olacağız.
                 Marmaris Ticaret Dünyası’nın şekillenmesinde ilçedeki tüm kurumların önemli olduğu bilinciyle; üyelerimiz, güzel ilçemiz ve ülkemizin menfaatleri doğrultusunda, yerel yönetimle, kamu kurum ve kuruluşlarıyla, sivil toplum örgütleriyle sürekli  işbirliği içinde olacağız. Kopuk ya da uzak olmayacak, gerektiğinde de özveri göstererek  birleştirici taraf olacağız. Herkese eşit  yaklaşım gösteren,  ayırımcılık yapmadan tüm üyelerimizin güven duyacağı bir yönetim  sergileyeceğiz. “ dedi.  Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MARMARİS TİCARET ODASI’NA GENÇLİK AŞISI!..
tarih Tarih: 02.04.2018, 01:09 okunma Okunma: 2328
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales