Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS TERMAL SUYU KANSER VE SEDEF’E ÇARE!
MARMARİS TERMAL SUYU KANSER VE SEDEF’E ÇARE!

            Cumhur ittifakı AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı; 12 ay turizm için çözüm olarak gördüğü Marmaris’te bulunan Termal Suyun; Türkiyenin en iyi termal suyu olduğunu iddia ederek, Kanser ve Sedef Hastalıklarına iyi geldiğini söyledi.

            31 Mart Yerel Seçimlerine yaklaşık 2 hafta kala esnaf ve vatandaş ziyaretlerini durmaksızın sürdüren Cumhur ittifakı AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı, esnafların genel olarak, ”Daha önce oy verdiklerimiz, sözlerini yapmadıkları gibi seçim zamanında bile bizi görmezden geliyor. Kime derdimizi anlatacağız. Bütün esnafa eşit durulmasını istiyoruz. Artık bir çözüm bulunması gerekiyor. Oy verdiklerimizle olmuyor, artık değişim istiyoruz” görüşlerine karşılık, ” Kurtarıcı beklemeyin. Bunu değiştirmek sizin elinizde. Bunca yılda düzelmeyen işler, bundan sonra düzelir mi bir düşünün? “Biz birlikte yöneteceğiz” diyoruz, bu ne demek? Sorunlara birlikte çözüm bulmak demek. Size anlattığım, söz verdiğim her projemizin sözünü bakanlıklardan aldığım için yapacağız diyebiliyoruz.  Ben size hayal satmıyorum, yapacağım işi söylüyorum.!” yanıtını verdi.

            Önceki gün (13 Mart 2019)  Beldibi Eski Belediye Başkanı İdris İspirli’yi ziyaret eden Yazıcı sonrasında davet edildiği Marmaris Genç İş Adamları Derneği (MAGİAD) Yönetim Kurulu Üyeleri ile buluştu. Yazıcı, gelen sorular arasında Termal ve 12 Ay Turizmin detayları ile ilgili, “Bulduğumuz  Termal, Türkiye’nin en iyi su kaynağı.  Mevcut  termallerden 21 adet daha  fazla mineral içeriyor.  Kanser ve Sedef hastalıklarına iyi geliyor. Bu suyu belediyenin yapacağı tesislerle otellerin kullanımına sunacağız. 12 ay turizmde Termali, tarımla birleştireceğiz. Köylerimizi rehabilite ederek, alternatif tıp ve organik tarıma uygun üretim yapacağız. Baktığınızda yurtdışında mesela İtalya’da parmesan peynirinin yapıldığı köye turistik geziler düzenleniyor. Burada da bunu niye yapmayalım? Öncelikli olarak  kaliteli turistin buraya gelmesini sağlayacak argumanları yaratmamız gerekiyor.” dedi.

            MAGİAD ziyareti sonrasında Zile ve Çevre Köyleri Dayanışma Derneği Yönetimi ile bir araya gelen Serkan Yazıcı, gelen taleplerdeki görüş farklılıklarına saygı duyduğunu  ve  tek  taraflı bir bakış açısıyla bakmadıklarına dikkat çekerek,  objektif ve çözüm odaklı bir düşünceyle Marmaris’e hizmet edeceğini söyledi. AjansSevgi Marmaris

____________________________________________

MARMARİS'TE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haber/marmaris_te_ne_nerede_nereye/

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MARMARİS TERMAL SUYU KANSER VE SEDEF’E ÇARE!
tarih Tarih: 15.03.2019, 01:05 okunma Okunma: 359
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales