Marmaris Bülten
MARMARİS İÇMELER’DE AZMAKLA DENİZİN BULUŞTUĞU YERDE ANKET - MARMARİS’İN BAŞARISININ NEDENİ? ANİMARİS VETERİNER KLİNİĞİ YENİ YERİNDE
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS’TE TATİLCİLERE KAYMAKAM SÜRPRİZİ
MARMARİS’TE TATİLCİLERE KAYMAKAM SÜRPRİZİ

MARMARİS’TE TATİLCİLERE KAYMAKAM SÜRPRİZİ
                 Kaymakam Aksoy: ” Tamam tatil güzel de, dikkat etmezsek bu Coronavirüs de  bizi çok üzer. Öncelikle maske mesafe  ve hijyen tedbirlerini titizlikle uygulamaya devam!..”
                Coronavirüs Salgını tedbirleri hız kesmeden artırılırken; Marmaris Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy olağan dışı saha denetimlerini, aralıksız sürdürüyor.

                Yaşanmaya devam eden Pandemi’ye rağmen  yerli yabancı tatilci yoğunluğu yaşanan Marmaris’te, Marmaris Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy;  24 saat devam eden Asayiş uygulamalarıyla birlikte, özellikle maske takma zorunluluğunun ön planda olduğu, pandemi denetimlerini de artırdı. Günün herhangi bir saatinde ve beklenmedik bir yerde vatandaşların karşısına çıkıp uyarılarda bulunan Kaymakam Aksoy’un bu operasyonel görev anlayışı, az bir kesimden tepki alırken, çoğu vatandaş da destek vererek, takdirle karşılıyor.

                Bugün (26 Ağustos 2020) mesai çıkışı  Atatürk Caddesi ve Sahil şeridinde yaya olarak denetimlerde bulunan Kaymakam Aksoy, Marmaris sakini vatandaşların yanı sıra özellikle tatilcileri de denetledi ve  “Tamam tatil güzel de dikkat etmezsek, bu Coronavirüs de  bizi çok üzer, Öncelikle maske mesafe ve hijyen tedbirlerini titizlikle uygulamaya devam!..”sözleriyle, tedbirlerin olmazsa olmazı Maske ve Sosyal Mesafenin korunmadaki önemine değindi.Ata SEVGİ AjansCANKA

AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞINDA ERKEN TEŞHİS VE TEDAVİ
Dental Volümetrik Tomografi (Diş Tomografi Cihazı)

www.marmarisbulten.com/Haber/dis_hekimi_kemal_baycan_marmaris_implant_dental_tomografi/

MARMARİS’TE CANLI MÜZİK Tıklayın!

www.marmarisbulten.com/Haber/marmaris_canli_muzik_gruplara_ozel_pop_fasil_blues_jazz/

MARMARİS’TE TATİLCİLERE KAYMAKAM SÜRPRİZİ
tarih Tarih: 10.09.2020, 19:18 okunma Okunma: 2584
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales