Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS’TE EĞİTİME GÖNÜLLÜ DESTEĞİ
MARMARİS’TE EĞİTİME GÖNÜLLÜ DESTEĞİ

                    Marmaris Sabancı Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği’nin düzenlediği “Eğitime Destek” kermesinde; Çörekotu yağı çekildi, kitaplar imzalandı.
                Önceki gün ve dün( 4 - 5 Mart 2017) okul bahçesinde 2 gün devam eden kermes, güzel havanın da etkisiyle halktan büyük ilgi gördü.
                 Kermes’te; ev yapımı yiyecekler, hediyelik ve giyim eşya satışı gibi alışılmış ürünlerin dışında Kekik, Defne, Adaçayı, Mantar gibi şifalı doğal bitkileri tüketiciyle buluşturan Seydikemerli Üretici Hasan Karabulut, kurduğu soğuk sıkım pres makinesiyle ziyaretçilere, o an sıkılmış taze Çörekotu yağı ikram etti.

                Edebiyat Öğretmeni Yazar Hatice Altunay da Geç Kalan Sezgi, Fısıldayan Kadın, Ellerin Sevgi Dokuması, İçimde Bir Serçe, Gün Aşığı Buğulu Şiirler ve Dersimiz Sevgi adlı kitaplarını imzaladı, kitapsever ziyaretçilerle söyleşiler yaptı.Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi (MSKÜ) Edebiyat Fakültesi öğrencileri Nazan Bakır, Betül Özek ve Seray Özdemir,  Yazar Altunay’ın kitaplarından satın alarak eğitime öğrenci katkısı sundular.

                Kermese gösterilen yoğun ilgiden oldukça memnun kalan Okul Aile Birliği Başkanı Ayla Özen ve yönetim kurulu üyeleri; “Okulumuzda sözleşmeli çalışan 3 personelimizin maaşları, okul spor takımlarımızın müsabaka giderleri, okulun kırtasiye ihtiyaçları ve çevre düzenlemesi gibi harcamalarımızı karşılamak için, velilerimizle birlikte el birliğiyle çalışıyoruz. Düzenlediğimiz kermeslerden elde ettiğimiz gelirler de bütçemizde önemli bir yer tutuyor.” dediler. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

_____________________________________ 
"EVET Mİ HAYIR MI?"OY KULLANMAK İÇİN tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Anket/anket_anayasa_referandumu_2017/  

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MARMARİS’TE EĞİTİME GÖNÜLLÜ DESTEĞİ
tarih Tarih: 06.03.2017, 03:26 okunma Okunma: 1294
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales