Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS’TE DÜN GECE NELER OLDU
MARMARİS’TE DÜN GECE NELER OLDU

            Dün gece dünyayı sarsan Türkiye’deki Darbe Girişimi sırasında; Marmaris’te tatilde bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bulunduğu otele yapılan saldırı sonrası Muğla Valiliği konuyla ilgili açıklama yaptı.
            Açıklamada;"
15 Temmuz 2016 Cuma gecesi Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ilimiz Marmaris ilçesinde kalmış olduğu otelden ayrılmasından bir süre sonra darbe teşebbüsünde bulunan kişiler 3 askeri helikopter ile otel’e saldırmaları üzerine çıkan çatışmada Cumhurbaşkanlığı koruması Mehmet Çetin ile Marmaris İlçe Emniyet Müdürlüğü personeli olan Polis Memuru Nedip Cengiz Eker şehit olmuş, üç hafif yaralanma meydana gelmiştir.            Güvenlik güçleri tarafından olayda kullanılan iki helikoptere Marmaris’te el konulmuştur. Bir helikopter ise yapılan takip sonucu İzmir ilimizde yakalanmıştır.
             Muğla Cumhuriyet Başsavcılığınca 1 Tuğamiral, 1 Albay, 1 Yarbay ve 1 Üsteğmen hakkında gözaltı kararı verildi. Olaya karışan 23 kişi ise güvenlik güçlerince aranmaktadır.
            Muğla Valisi Amir Çiçek Marmaris Devlet Hastanesinde hafif yaralı olarak tedavi gören Polis Memurlarını ziyaret etti.
            Devletimizin büyüklerini hakkıyla korunduğunu ve devlet büyüklerinin sağ salim uğurlandığını belirten Vali Çiçek “Aziz vatanımız sizlere minnettardır. Vatanımızın Milletimizin birliğine ve dirliğine kast edenlere emir verenleri gözaltına aldık. Hiç merak etmeyin. Ülkemiz üzerinde oynanan oyunları, birlik ve beraberliğimizle defedeceğiz. Bundan sonra daha çok çalışacağız daha çok üreteceğiz her zamankinden daha fazla bir ve beraber olacağız. ” dedi.
            Yaralı Polisler de “Ülke bu haldeyken rapor alalım eve gidelim dinlenelim diyemeyiz. Bir an önce tedavilerimizi yaptırıp görevlerinin başına dönmek istiyoruz. Bu hainler bitene kadar tükenene kadar görevimizin başındayız” diye konuştular.” denildi. AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MARMARİS’TE DÜN GECE NELER OLDU
tarih Tarih: 16.07.2016, 13:16 okunma Okunma: 6823
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales