Marmaris Bülten
MARMARİS İÇMELER’DE AZMAKLA DENİZİN BULUŞTUĞU YERDE MARMARİS’TE HATAY DÖNER İSTASYONU AÇILDI ANİMARİS VETERİNER KLİNİĞİ YENİ YERİNDE
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS’TE BELEDİYE EMEKÇİSİ BAŞKAN ADAYI OLDU
MARMARİS’TE BELEDİYE EMEKÇİSİ BAŞKAN ADAYI OLDU

MARMARİS’TE BELEDİYE EMEKÇİSİ BAŞKAN ADAYI OLDU
                İlçe Kongresi ve Gençlik Kolları Seçimlerini tamamlayan Marmaris CHP’ de sırada Kadın Kolları Kongresi var. 15 Şubat’ta yapılacak seçimler öncesi İlçe Kadın Kolları Başkan adaylığını ilk açıklayan Sevgi Özer Çevik oldu.

                 Dün (3Şubat 2020) CHP Marmaris İlçe Başkanlığı’nda; beraberinde CHP Marmaris İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurten Erbay ve partili kadınların da bulunduğu toplantıyla bir basın açıklaması yapan Sevgi Özer Çevik, CHP’nin iktidara gelebilmesi için önceliğin gençler ve kadınlar olduğuna dikkat çekerek; ”1963 Elazığ doğumluyum. 1986 yılından beri Marmaris’de ikamet etmekteyim. 2 kız evlat ve 2 torun sahibiyim. 1986 - 2006 yılları arasında Marmaris Belediyesinin çeşitli birimlerimde memur olarak görev yaptım.2006 yılında zabıta amirliği biriminden emekli oldum. 2007 yılından beri aktif olarak sosyal demokrat anlayışla siyasetin içinde yer almaktayım. Son1 yıldır da Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları yönetiminde görev yapmaktayım. 2019 yılında yapılan yerel seçimlerde zorlu bir süreç geçirmemize rağmen ilçe yönetimi ile biz kadın kolu, gençlik kollarımız ve değerli partililerimiz ile birlik beraberlik içinde çalışarak seçimden galip çıkmanın haklı gurur ve onurunu yaşadık.
                Cumhuriyet Halk Partisi'ni daha ileriye taşımak için gençlik ve kadın kollarımız çok önemlidir. Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Cumhuriyeti gençlere bırakması ve kadınlara her alanda eşitlik sağlaması bunun en büyük göstergesidir. Atatürk “Daha emin ve daha doğru olarak yürüyeceğimiz bir yol vardır; büyük Türk kadınını çalışmamıza ortak etmektir.” Diyerek Türk kadınını işleyişin her kademesinde görmek istediğini vurgulamıştır. Biz kadınlar kolu olarak; Atatürk'ün kurduğu Cumhuriyet Halk Partisi' ni onun ilkelerine dayanarak geliştirmeye, görmek istediği seviyeye getirmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.
                İçinde bulunduğumuz karanlıktan aydınlığa çıkmak için en büyük görev kadınlarımız ve gençlerimize düşmektedir. Bu nedenle siz değerli dostlarımın desteği ile Cumhuriyet Halk Partisi Marmaris İlçe Kadın Kolu başkanlığına adaylığımı açıklıyorum. İnanıyorum ki, “ileri, hep ileri!” sloganıyla el ele kol kola, omuz omuza çalışıp Cumhuriyet Halk Partisi‘nin iktidar sevincini hep birlikte yaşayacağız. “ dedi. Ata SEVGİ AjansCANKA

____________________________________________
MARMARİS'TE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haber/marmaris_te_ne_nerede_nereye/

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ tıklayın!  
ww.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MARMARİS’TE BELEDİYE EMEKÇİSİ BAŞKAN ADAYI OLDU
tarih Tarih: 04.02.2020, 16:54 okunma Okunma: 4428
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales