Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS’TE BAYRAM EMNİYETTE KUTLANDI
MARMARİS’TE BAYRAM EMNİYETTE KUTLANDI

  Marmaris İlçe Emniyet Müdürlüğü konuklara ikram ettiği Kurban eti ve pilavla, Kurban Bayramı kutlamalarına ayrı bir anlam kazandırdı.
              Marmaris Kurban Bayramı ve yaz sonu tatilcilerini ağırlarken, kurumsal Kurban Bayramı Kutlamaları dün saat 13.00’te CHP Marmaris İlçe Başkanlığı kutlaması ile başladı, 14.00’te Kaymamakam Celalettin Yüksel ev sahipliğinde; Öğretmenevinde gerçekleşen kaymakamlığın geleneksel bayram resepsiyonu ve 16.00’da AKP İlçe Teşkilatı’nın bayram buluşmasıyla devam etti.

                CHP Marmaris İlçe Başkanlığı’nda, İlçe Başkanı Acar Ünlü’nün ev sahipliğinde gerçekleşen kutlamada; CHP Muğla Milletvekilleri Ömer Süha Aldan ve Akın Üstündağ, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar partililer ile bayramlaştı.
                Sonrasında Öğretmenevi’nde verilen Marmaris Kaymakamı Celalettin Yüksel ev sahipliğinde gerçekleşen kutlama resepsiyonunda; İlçe protokolünün yanı sıra AKP Parti İlçe Yönetimi, CHP İlçe Yönetimi ve MHP İlçe Yönetimi’de bayramlaşmaya katılırken, bize göre günün anlamına uygun en güzel bayramlaşma, Marmaris İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde
gerçekleşti.
 
                İlçe Emniyet Müdürü Ertan Sarıkaya ev sahipliğinde gerçekleşen kutlamada, ikram edilen Kurban etinden kavurma ve pilav, diğer ikramların yanında konuklara ne için bir araya gelindiğini hatırlattı.

               Emniyet Müdürlüğü kutlaması sonrası
Kaymakam Yüksel ve beraberindeki heyet; İlçe Jandarma Komutanlığı, Marmaris Belediyesi Huzurevi ve Sahil Güvenlik Komutanlığı ziyaretleriyle bayram kutlamasını tamamladılar.

 
                Günün son kutlaması AK Parti Marmaris İlçe Başkanlığında gerçekleşti. İlçe Başkanı Osman Ülgen ev sahipliğinde gerçekleşen kutlamada; AK Parti Muğla Milletvekilleri Hasan Özyer ve Nihat Öztürk’ te katılarak, partililerle bayramlaştılar. AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MARMARİS’TE BAYRAM EMNİYETTE KUTLANDI
tarih Tarih: 13.09.2016, 12:08 okunma Okunma: 1432
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales