Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS TAKSİ ÜCRETLERİNİ ŞOFÖRLER ODASI BELİRLEDİ
MARMARİS TAKSİ ÜCRETLERİNİ ŞOFÖRLER ODASI BELİRLEDİ

            Marmarisli taksici esnaflarının 2017 yılı ücret tarifelerini ve 200TL’lik kalibrasyon ücreti protestosuna karşılık, Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden açıklama geldi.
            Açıklamada; “
Muğla ili genelinde bulunan bütün Şoförler ve Otomobilciler Oda Başkanlıklarından alınan görüşler neticesinde yapılan çalışma 2016 yılı içerisinde yapılarak yine Muğla ili genelinde bulunan bütün Şoförler ve Otomobilciler Oda Başkanlıklarından görüş alınmak suretiyle,  2017 yılında uygulanacak Taksimetre fiyatları Ulaşım Koordinasyon Merkezi( UKOME)  Kurulunun 28.12.2016 tarih ve 2016/10-419 sayılı kararı ile belirlenmiştir.
            Alınan görüşlerde incelendiğinde, UKOME Kurulunun belirlemiş olduğu 2016 ve 2017 fiyat tarifelerinde herhangi bir indirim olmadığı fiyatların yapılan değerlendirme ve UKOME kurulunun aldığı karar ile aynen uygulandığı görülecektir. Marmaris Şoförler ve Otomobilciler Oda Başkanlığının 2016 ve 2017 için vermiş olduğu Mevcut Tarife kapsamındaki fiyatları “Açılış Ücreti: 4,00 TL, Mesafe Tarifesi: 4,50 TL..” olduğu sunmuş oldukları fiyat teklifine ilişkin yazışma eklerinde mevcut olup bu fiyatlar UKOME Kurulu tarafından belirlenen fiyatlar ile birebir aynıdır.
           
Ayrıca Taksimetrelerin kalibrasyonu için alınmakta olan 200 TL ücret ne UKOME nede Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı  ile alakalı olmayıp, Taksimetre Muayene Yönetmeliği kapsamında yetkilendirilen Muayene Kuruluşlarına Taksimetrelerin Kalibrasyonu için ödenen bir ücrettir. “ denildi. AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MARMARİS TAKSİ ÜCRETLERİNİ ŞOFÖRLER ODASI BELİRLEDİ
tarih Tarih: 18.01.2017, 00:49 okunma Okunma: 1218
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales