Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS SONBAHARINDA SOMBAHAR SERGİSİ
MARMARİS SONBAHARINDA SOMBAHAR SERGİSİ

            Kalimerhaba Derneği  2014 yılı Yaz etkinlikleri arasında yer alan turizm ve sanat  programının 3. Sü, “SOMBAHAR” adıyla;  Karma Güzel Sanatlar ve Geleneksel El Sanatları Sergisi Grand Yazıcı Mares Hotel’de dün ( 25 Eylül 2014) yapılan açılış kokteyliyle sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

             Sergide Arkeografik Kolaj Sanatçısı Yazar Raşit Öztürk’ün, “Marmaris İçin Ütopya” adlı yeni kolaj çalışmalarını kendine özel yorumu ile sunumu, yabancı turistlerin yoğun ilgisini çekti. Sanatçı Öztürk ayrıca “Karya’nın Altın Bebeği” adlı kitabını kitapseverler için imzaladı.

            Serginin diğer bir sanatçısı Dalgıç Ressam Nedim Celkan; denize dalarak çıkardığı ürünleri, özel bir teknikle mumyalayarak oluşturduğu mitolojik öykülü tablolarıyla dikkat çekti. Celkan, “Dünyada bir ilk olan bu çalışma ile Marmaris’le Rodos Adası arasında bulunduğu söylenen Kayıp Ülke Atlantis’i gün ışığına çıkarmaya çalıştığını söyleyerek, bu efsane Marmaris Turizmine ivme katabilir, lütfen bu konuda elbirliği ile yapılan çalışmalara destek verelim.” dedi.
            Sergide yer alan Fotoğraf Sanatçısı Mimar Engin Erkaya’nın, “Aklım Sende Kaldı” adlı siyah beyaz fotoğraf sergisi konuklara nostaljik anlar yaşattı.
            Ankaralı Ressam Meral Erkan Suluboya tabloları ve  Kütahyalı Ressam Belgin Pak’ın yağlı boya tablolarıyla görsel zenginlik kattığı SOMBAHAR Sergisi; 30 Eylül Salı gününe kadar açık kalacak. (AjansSevgi Marmaris)

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

MARMARİS SONBAHARINDA SOMBAHAR SERGİSİ
tarih Tarih: 27.09.2014, 00:26 okunma Okunma: 1948
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales