Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS ORMAN İŞLETME’DEN YIL BOYU HER YER YEŞİL UYGULAMASI
MARMARİS ORMAN İŞLETME’DEN YIL BOYU HER YER YEŞİL UYGULAMASI

                      Muğla Orman Bölge Müdürlüğü’ne bağlı  Muğla Fidanlık Müdürlüğü tarafından yetiştirilen 207 çeşit fidandan 30 çeşidi, Marmaris Orman işletme Müdürlüğü bahçesinde satışa sunuldu.
            Fidan almaya gelen vatandaşları fidanlar hakkında bilgilendiren ve fidanlar ve dikimleri hakkında bilgi içeren yardımcı broşürler dağıtan Karabörtlen Fidanlık Şefi Orman Mühendisi Mehtap Yiğit; “Muğla Orman Fidanlık Müdürlüğüne bağlı Muğla , Gökova, Fethiye ve Aydın olmak üzere 4 ayrı fidanlık hizmet vermekte. Fidanlıklarımızda 2014 yılı itibarıyla 207 ayrı tür üretilmekte ve satışı yapılmaktadır.” dedi.

            Fidan satışlarına Ağustos ayı  başında başladıklarını dile getiren Marmaris Orman İşletme Müdürü Orman Yüksek Mühendisi Hakan Zeybek yaptığı açıklamada; “Marmaris Orman İşletme Müdürlüğü önünde oluşturulan fidan satış reyonunda ilk etapta Begonvil, Japon gülü gibi süs bitkileri, Amerikan ak cevizi, fıstık çamı, yediveren limon, Kivi gibi aşılı  türler, Benjamin, Şeflara, Yucca gibi salon bitkileri ve Ceviz, Servi, Çam ağacı çeşitleri de dahil olmak üzere 30 ayrı fidan türünün satışını yapmaktayız. Marmaris’te başlattığımız bu uygulama  önümüzdeki aylarda Bodrum, Kuşadası ve Fethiye'de eklenerek  süresiz yıl boyu devam edecek.” dedi.(Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris)

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

MARMARİS ORMAN İŞLETME’DEN YIL BOYU HER YER YEŞİL UYGULAMASI
tarih Tarih: 23.08.2014, 00:44 okunma Okunma: 1989
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales