Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS MERKEZDE “ALKOLSÜZ BEACH CLUB” HİZMETTE!
MARMARİS MERKEZDE “ALKOLSÜZ BEACH CLUB” HİZMETTE!

                        Dünyaca ünlü turizm merkezi
            Muğla’nın Marmaris ilçesinde, bir ilk yaşandı ve "Servisinde alkollü içecek bulunmayan!.."
N - Ottoman Beach Club, hizmete girdi...

                Marmaris’in tanınmış siyasetçisi ve iş adamlarından Nadir Koyunbakan’ın Uzunyalı mevkiinde hizmete soktuğu N - Ottoman Beach Club; Alkolsüz içecek servisiyle ilginç bulunup büyük ilgi görürken, Nargile çeşitleri ve her saat açık tutuğu mutfağından özellikle Van’dan gelen organik ürünlerle, servis ettiği kahvaltısıyla, daha şimdiden yerli halkın ve yabancı turistlerin ilgi odağı oldu.

                Yerli müşterilerinin yanında, gece gündüz alkole düşkünlüğü ile bilinen Rus turistlerin de ilginç bir şekilde yoğun ilgi gösterdiği, N - Ottoman Beach Club, otantik ve nostaljik dekorasyonuyla da dikkat çekiyor.

                Marmaris e tatile gelen ve  tatili boyunca deniz keyfini N - Ottoman Beach Club’ta yaşadığına dikkat çeken Ukraynalı Nataliya İvanova, mesleğini söylemeyerek, sadece devlet memuruyum demekle yetindi. Mankenleri kıskandıracak derecede güzel olan Ivanova hem mesleki hem de sağlığını korumak için bugüne kadar alkol kullanmadığını söyleyerek; “Marmaris, Ukraynalılar için öncelikli tatil yöresi. Bizim halkımız genelde alkolü çok sevse de, benim gibi kullanmayanlar da azımsanmayacak derecede çok. “Marmaris’te hem alkolsüz hem de beach Club olan işletme?.. “ önce çok şaşırdım ve bu yıl yeni açıldığını öğrenince, mutlu bir şekilde tatilimi sürdürüyorum.” dedi.

MUHTEŞEM DOĞU KAHVALTISI ÜSTÜNE NARGİLE KEYFİ


                 N - Ottoman Beach Cafe Yetkilileri Ercüment Keskin ve Fatma Çalışkan;  “Marmaris dünya turizminin göz bebeklerinden ve zaten “Dünyanın İncisi” ünvanına sahip. Biz de ilk kez denenmemiş bir şey yapalım dedik ve Alkolsüz Beach Club olarak hizmet vermeye başladık. Açıldığımız günden buyana kısa zaman geçmesine rağmen, hem yerli halkımızdan hem de Avrupalı, Rusyalı turistler tarafından büyük ilgi görüyoruz. Zaten son yıllarda yükselen Ortadoğulu turist sayısındaki artış da bu kararımızda etken oldu.

               N- Ottoman’ın özeli, Doğu Kahvaltısı ve Nargile çeşitleri. İddialı olduğumuz kahvaltımızın Tereyağı, Peynir çeşitleri gibi ana malzemelerinin tamamını Van’dan getiriyoruz.” dedi. AjansSevgi Marmaris
N ottoman Beach Cafe Marmaris Tel 0555 014 48 63

SÜPER LİG MAÇLARI AVRUPA MAÇLARI CANLI YAYIN KEYFİ

Çıldır Mah. 207 Sk. Uzunyalı Adalıoğlu Apt. 4/Z - 1

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MARMARİS MERKEZDE “ALKOLSÜZ BEACH CLUB” HİZMETTE!
tarih Tarih: 21.05.2018, 00:48 okunma Okunma: 6716
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales