Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS MOTTOM’LA DAHA DA RENKLENDİ
MARMARİS MOTTOM’LA DAHA DA RENKLENDİ

                Marmaris’in Atatürk Caddesi, hizmete giren MOTTOM Restaurant Patisserie ile yıl boyu 24 saat daha bir renkli daha bir canlı, olmaya hazırlanıyor!..
                Bu yıl Turizm sezonunun erken başladığı Marmaris’te, kentin kalbi sayılan Atatürk Caddesinde zengin mutfaklı çok renkli bir işletme olan MOTTOM Restaurant Patisserie, hizmete girdi.

              Cumartesi günü (21 Nisan2018) Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, CHP Marmaris İlçe Başkanı Acar Ünlü ve MHP Marmaris İlçe Başkanı Kemal Kalemci’nin de konuk olduğu açılış kokteyline Marmaris sakinleri büyük ilgi gösterirken, yaşanan izdiham sonucu saat 14.00’de başlayan kokteyl, akşam saatlerinde de devam etti.

               
Büyükşehir Yasası ile mahalleye dönüşen Marmaris’in Turunç Beldesi’nin son Belediye Başkanı Ali Fuat Fidan, Ahmet Ekinci ve Muharrem Altun ortaklığıyla hizmete giren MOTTOM Restaurant Patisserie, yıl boyu 24 saat boyunca hizmet verecek.

                  
Yılların siyasetçisi yeni işletmeci Ali Fuat Fidan verdiği bilgide, “2018 Turizm Sezonunda Marmaris’e yeni bir marka” sloganıyla, yola çıktık. Özellikle turizm sezonunun erken başladığı bu yıl açılan işletmemiz, Marmaris sakinlerinin yanında, kentimize gelen yabancı turistlere karşı da Marmaris adına önemli bir tanıtım sınavından geçecek.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MARMARİS MOTTOM’LA DAHA DA RENKLENDİ
tarih Tarih: 23.04.2018, 00:44 okunma Okunma: 7562
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales