Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS MHP’DEN DEMİRÖZ MİLLETVEKİLİ ADAYI
MARMARİS MHP’DEN DEMİRÖZ MİLLETVEKİLİ ADAYI

                2011 Genel Seçimlerinde MHP Genel Merkezi tarafından 5. sıra Muğla Milletvekili Adayı gösterilen Marmarisli turizmci esnaf Doğan Demiröz, 7 Haziran Seçimleri'nde, MHP’den milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.
            MHP Marmaris İlçe Başkanlığı’nda bugün(13 Mart 2015) bir basın toplantısı düzenleyen Demiröz,”Milliyetçi Hareket Partisi bu gidişe ‘dur’ diyecek kadrolara sahiptir. Bu sebeple etnik kökeni ne olursa, olsun, daha önce hangi siyasi partiye oy verirse versin tüm vatandaşları Milliyetçi Hareket Partisi çatısı altında toplamayı görev olarak kabul ediyorum” dedi.
            MHP Marmaris İlçe Başkanı Kemal Kalemci ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, önceki dönem İlçe Başkanı Fatih Kaplan ve kalabalık bir oartili grupla adaylığını açıklayan  Demiröz,  2011 Genel Seçimlerinde MHP Genel Merkezi tarafından 5. sıra Muğla Milletvekili Adayı gösterilmişti.
                 Doğan Demiröz açıklamasında, “Daha önce Milletvekili Adayı gösterilmem benim için gurur kaynağı olmuştur. Seçimin son saatine kadar partime yakışır şekilde, elimden geldiğince en iyi şekilde çalışmaya çaba gösterdim. Bu yıl Milletvekili aday adaylığı için tekrar başvuruda bulundum. Ülkemizin son 12 - 13 yıldır geldiği durum ortadadır, ayrı ayrı anlatmamıza gerek yok, olup bitenler hepimizin malumudur. Ülkemizi içinde bulunduğu çıkmazdan kurtarmak için tekrar aday adayı oluyorum. İsteğim, vatandaşlarımızın elini vicdanına koyarak Milliyetçi Hareket Partisi’ne en azından bir sefere mahsus destek vermeleri. Milliyetçi Hareket Partisi’nin kadroları hazırdır. Dini anlamda, siyasi anlamda, sosyo ekonomik anlamda bilinçli ve hazırdır. Hizmete talibiz. Etnik kökeni ne olursa, olsun, daha önce hangi siyasi partiye oy verirse versin tüm vatandaşlarımızı Milliyetçi Hareket Partisi altında toplanmasını sağlamayı ve partimizi iktidara taşımayı bir görev olarak kabul ediyorum. Bunun için elimizden geleni yapacağız. İnşallah, halkımız da Milliyetçi Hareket Partisi’ne teveccüh gösterdiği zaman 13 yılda bozulan ama her anlamda bozulan düzeni düzelteceğiz. İşimiz çok ağır ama çok çalışarak başaracağımıza inanıyorum.” dedi. AjansSevgi Marmaris

_____________

MARMARİS'TE
NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR?..
Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/marmariste_nereye_gidilir_nerede_kalinir/

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

MARMARİS MHP’DEN DEMİRÖZ MİLLETVEKİLİ ADAYI
tarih Tarih: 13.03.2015, 17:49 okunma Okunma: 887
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales