Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS MHP SEÇİM ÇALIŞMALARINA KADINLARLA BAŞLADI
MARMARİS MHP SEÇİM ÇALIŞMALARINA KADINLARLA BAŞLADI

            MHP Marmaris İlçe Kadın Kolları Başkanı Kaplan:” Makam peşinde olmadan bu güzel vatana sahip çıkmak isteyen herkesi, partimize bekliyoruz.”
            Milliyetçi Hareket Partisi Marmaris İlçe Teşkilatı, 7 Haziran’da yapılacak Genel Seçim çalışmasına, kadın kollarının düzenlediği kahvaltılı toplantıyla başladı. Önceki gün Begonville Beach Hotel’de gerçekleşen toplantıda; MHP İl Başkanı Mehmet Korkmaz, Marmaris İlçe Başkanı Fatih Kaplan, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve kadın kolları üyeleri de hazır bulundu.

            MHP Marmaris İlçe Kadın Kolu Başkanı Nalan Kaplan toplantıda yaptığı konuşmada; “Birlik ve beraberliğimizi güçlendirmek amacı ile Marmaris Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kollarının düzenlemiş olduğu kahvaltımızda sizleri aramızda görmekten çok mutluyuz. Malumunuz ülkemiz zor bir süreçten geçmekte ve bölünme tehlikesi ile karşı karşıya kalmaktadır. Demokratik bir Türkiye’den karanlık bir Türkiye’ye dönmekle milli değerlerimiz, bayrağımız, kutsal saydığımız her şey nerdeyse alaşağı edilmektedir. Ülkemiz üzerinde oynanan bu oyunları bozmak için çocuklarımızın Atatürk yolunda aydın bir geleceğe ulaşmasının tek adresi, MHP’ dir. Bizler ile birlikte olacak makam peşinde olmadan bu güzel vatana sahip çıkmak isteyen herkesi partimize bekliyoruz.” dedi.
            Söz alan İl Başkanı Mehmet Korkmaz’da; “AK Parti, MHP’lileri Meclise sokmamak için her türlü kanunsuzlukları yapmakta. AKP’nin bugüne kadar yapıkları her türlü yolsuzlukları, hırsızlıkları, adam kayırmaları, benden olmayan sürünsün politikalarına karşı çıktığımız için bizleri sevmiyorlar. Tenkit eden sevilir mi? Barış süreci diye ortaya bir şey attılar, ne olduğunu bilen yok.  İki üç kişinin bildiği bir şey. Ne olduğunu Meclise getirin de bizde vatandaş da öğrensin dedik ama nerede o yürek. Zaten zar zor ayakta durmaya çalışan vatandaşın hayatını perişan ettiler. Halen dünyanın en pahalı benzinini bize satıyorlar. Emekliye sadaka bile olamayacak 30  - 40 lira zam veriyorlar. Ama milyar dolara, kendilerine kaçak saray yapıyorlar. Milyon dolarlık makam araçlarına biniyorlar. Papa bile Türkiye ziyaretinde 30 bin TL. Arabaya bindi. Yüzü kızarmayan insanda vicdan yoktur.” dedi. AjansSevgi Marmaris

______________________

2015 Yılbaşı programlarınız öncesi rezervasyonlarınızı artırmak ister misiniz?
TIKLAYIN!
www.marmarisbulten.com/Haber/yeni_yila_daha_kazancli_girmek_isteyenlere_marmaris_2015/

MARMARİS MHP SEÇİM ÇALIŞMALARINA KADINLARLA BAŞLADI
tarih Tarih: 20.12.2014, 22:58 okunma Okunma: 1208
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales