Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS MHP’DE BAŞKAN KAPLAN YENİDEN ADAY
MARMARİS MHP’DE BAŞKAN KAPLAN YENİDEN ADAY

            Milliyetçi Hareket Partisi Marmaris İlçe Teşkilatı, ilçe kongresini 25 Ocak'ta yapacak.
Partililer arasında başkan adaylığı için bir çok isim konuşulurken, resmi olarak adaylığını açıklayan ilk isim, mevcut İlçe Başkanı Fatih Kaplan oldu.
            Dün ( 28 Kasım 2014) parti binasında düzenlediği basın toplantısıyla yeniden ilçe başkanlığına aday olduğunu açıklayan MHP Marmaris İlçe Başkanı Fatih Kaplan; “ Marmaris MHP ilçe kongremiz 25 Ocak 2015 Pazar günü yapılacaktır. Genel başkanımızın emriyle bizlere verilen bu kutsal görevi, arkadaşlarımla birlikte temiz siyaset, temiz toplum ilkelerine bağlı kalarak elimizden gelen çabayı göstererek, layık olduğu çizgiye getirme çabasındayız.
             Günlük siyaset yapmayıp, ileriye dönük sağlam adımlarla bölgede partimizi birinci parti haline getireceğimizi biliyor, her geçen gün insanların teveccühüne mazhar oluyoruz. Marmaris siyasetinde kavgacı, ayrıştırıcı değil çözümler üreten demokratik bir anlayışla yolumuza devam ediyoruz. İki gün boyunca MHP Genel Başkanımız Devlet Bahçeli ve kurmay kadrosuyla yaptığımız istişare ve görüşmeler sonrası bu kongrede tekrar aday olmam konusunda arkadaşlarımla karar almış bulunmaktayız.” dedi. AjansSevgi Marmaris

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

MARMARİS MHP’DE BAŞKAN KAPLAN YENİDEN ADAY
tarih Tarih: 30.11.2014, 01:53 okunma Okunma: 870
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales