Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS MHP ”ÇOCUKLARA BAYRAM DEVAMLILIK İŞARETİ”
MARMARİS MHP ”ÇOCUKLARA BAYRAM DEVAMLILIK İŞARETİ”

            Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Marmaris İlçe Başkanı Kemal Kalemci, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

            Başkan Kalemci mesajında,"Bundan tam 95 yıl önce, egemenliğin kaynağı olarak Türk milletini gören kahramanlar; TBMM'ni kurmuş ve çok şükür ki Meclisimiz bugünlere dek ulaşmıştır. En zor şartlarda aranılan millet desteği ve yapılacak kurtuluş mücadelesindeki meşruiyet arayışı TBMM'nin açılmasıyla sonlanmıştır. Aziz milletimizin varlık yokluk mücadelesi verdiği olağanüstü bir dönemde siyasal katılım ve temsil yoluyla müzakerelerin, tartışmaların hararetli bir şekilde yapılabilmesi, farklı görüş ve kanaatlerin rahatlıkla ileri sürülebilmesi demokrasimizin gelişmesine çok önemli katkı sağlamıştır.
               Egemenliğin kayıtsız şartsız milletimize geçmesiyle, temsili demokrasinin kurumsallaşması da sağlanmış, fertler vatandaş sıfatıyla, millet egemenliği içerisinde bütünleşerek, müştereken Cumhuriyetimize güç vermişlerdir. Bu itibarla, Gazi Mustafa Kemal kurmayı planladığı bir devletin meşruiyet temellerini, egemenliğin asıl sahibi millete bırakarak atmış, en zor zamanlarda bile milletimizin sarsılmaz iradesinden kuşku duymayarak, geleceği buna göre planlamıştır.

            Bu çok özel günün, çocuklarımıza bayram olarak hediye edilmesi ise, millet ve devlet hayatının süreklilik içermesine yönelik idealist bir bakışın her daim var olduğunu göstermiştir. Bu vesileyle yarının büyükleri sevgili çocuklarımızın bayramını kutluyor, sağlıklı, huzurlu bir şekilde yetişmelerini; hayatlarıboyunca vatan ve millet sevgisiyle dolu olmalarını temenni ediyoruz.

            Bu duygu ve düşüncelerle, TBMM'nin açılışının 95.yıldönümünün aziz milletimize ve demokrasimize yeni bir soluk ve heyecan getirmesini diliyoruz. Tutum ve davranışlarıyla millet iradesine bağlılıklarını her fırsatta ispatlayan ve bundan da asla ödün vermeyen başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, milli mücadele kahramanlarını, muhterem şehitlerimizi rahmet ve minnet hislerimle yad ediyor, kutlu mirasın sonsuza kadar yaşatılacağını kararlılıkla ifade ediyoruz." dedi. AjansSevgi Marmaris

_____________

MARMARİS'TE
NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR?..
Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/marmariste_nereye_gidilir_nerede_kalinir/

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

MARMARİS MHP ”ÇOCUKLARA BAYRAM DEVAMLILIK İŞARETİ”
tarih Tarih: 21.04.2015, 14:01 okunma Okunma: 929
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales