Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS LİONS’TAN KÖY OKULU ÖĞRENCİLERİNE SAĞLIK TARAMASI
MARMARİS LİONS’TAN KÖY OKULU ÖĞRENCİLERİNE SAĞLIK TARAMASI

            Marmaris Lions Kulübü;  8 Ekim Dünya Lions Hizmet Günü etkinlikleri çerçevesinde dün (17 Ekim 2014) Turgut Köyü İlkokulu öğrencilerini, Marmaris Yücelen Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı Op.Dr. Cengiz Özmen, KBB Hastalıkları Uzmanı Op.Dr. Yusuf Dereli ve ekip arkadaşlarının görev aldığı bir sağlık taramasından geçirdi.
            Marmaris Lions Kulübü Başkanı Ertuğrul Özcan verdiği bilgide; ’’ Öncelikle bu etkinliğimiz için bize destek olup yol gösteren İlçe Milli eğitim müdürümüz Sayın Züleyha Aldoğan ‘a,  Yücelen hastanesi doktorlarımıza , ekip arkadaşlarına  ve çocukların muayenesi sırasında bize yardımcı olan öğretmenimize çok teşekkür ediyoruz. Marmaris Köylerine yapacağımız sağlık taramalarına ilk olarak Turgut Köyümüzden başladık. Daha sonra diğer köylerimizde de devam ettireceğiz.Turgut Köyü ilköğretim okulunda Doktorlarımız tarafından yapılan kontroller sonucunda 3 öğrencinin Göz, 4 öğrencinin KBB ve 2 öğrencinin Marmaris Yücelen Hastanesinde Çocuk Hastalıkları bölümünde ücretsiz kontrol ve tedavilerinin yapılmasına karar verildi. Kontrol ve tedaviler sonrasında çıkacak sonuçlar takip edilecek ve  çocukların gözlük ve benzeri ihtiyaçları da Marmaris Lions Kulübü tarafından ücretsiz olarak karşılanacaktır. ‘’dedi
            Tarama sonrasında öğrencilere Marmaris Lions Kulübü tarafından okul çantaları ve kırtasiye malzemeleri dağıtıldı. (AjansSevgi Marmaris)

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

MARMARİS LİONS’TAN KÖY OKULU ÖĞRENCİLERİNE SAĞLIK TARAMASI
tarih Tarih: 18.10.2014, 17:44 okunma Okunma: 1163
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales