Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİSLİ ÇAKIR OSMANLI OCAKLARI İL BAŞKANI OLDU
MARMARİSLİ ÇAKIR OSMANLI OCAKLARI İL BAŞKANI OLDU

                AK Parti hükümetleriyle birlikte özellikle son 12 yıldır Türkiye gündemine oturan Osmanlı Ocakları, teşkilatlanmalarını Muğla’da da hızla sürdürüyor.
                Son olarak dün (23 Ekim 2017), Marmarisli 38 yaşındaki genç turizmci Hüseyin Çakır’ı Osmanlı Ocakları Muğla İl Başkanı olarak atayan Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat, Fethiye ilçe başkanlığına da Mustafa Ergünce’yi atadı.
                Osmanlı Ocakları Muğla İl Başkanı Hüseyin Çakır görevlendirme sonrası verdiği bilgide;  “İl başkanlığım görev süresince; kardeşliğin, dostluğun bir arada yaşatılacağı ve insanlar arasında etnik hiç bir ayırım yapılmaksızın hizmet edeceğim. Osmanlı geleneğine, kültürüne gönül vermiş vatandaşlarımızın yanımızda yer alması, bizi hem güçlendirecek hem de daha iyi hizmet vermemizi sağlayacaktır. Osmanlı Ocakları sadece Türkiye’de değil, yurt dışında da giderek büyümektedir. Muğla’da İlk teşkilatlanmamızı Fethiye ilçemizde başladık. Genel merkezimiz Fethiye İlçe Başkanı olarak, Mustafa Ergünce kardeşimizi görevlendirmiştir. Çalışmalarımızı ülkenin bütünlüğü ve beraberliğini milli duygu ve düşüncelerle savunan, Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti Devleti içerisinde varlığını bilen, din dil ırk ayırmadan devletini, Osmanlı medeniyetinin devamı olarak gören  vatandaşlarımızla sürdüreceğiz. Teşkilatlanmamızı Marmaris, Milas, Bodrum, Datça ve diğer ilçelerimizde en kısa zamanda tamamlayacağız.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MARMARİSLİ ÇAKIR OSMANLI OCAKLARI İL BAŞKANI OLDU
tarih Tarih: 24.10.2017, 22:43 okunma Okunma: 1870
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales