Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS KÜLTÜR SANATINA BÜYÜKŞEHİR TERAPİSİ
MARMARİS KÜLTÜR SANATINA BÜYÜKŞEHİR TERAPİSİ

                Marmaris’te son yıllardaki sürekli tekrar edilen sanatçılarıyla, belli bir kitlenin kadrolu takipçileriyle sürdürülmeye çalışılan  Kültür Sanat etkinliklerinde Marmarisli’yi cezbetmek yerine, “Artık yeter!” duygularıyla bunalımına sokan değişmez listeli menülü etkinliklere, Muğla Büyükşehir Belediyesi panzehir olacak.
                Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden verilen bilgiye göre; Muğla Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Topluluğu Marmaris turnesinin startını veriyor. 25 Ağustos 2016 Perşembe günü saat: 21.00’da Orhaniye/ Kızkumu’nda “DÖNME DOLAP” adlı oyunun ilk performansını sergileyecek olan Muğla Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Topluluğu, 27 Ağustos 2016 Cumartesi günü Turunç ve 28 Ağustos 2016 Pazar günü Hisarönü’nde tiyatro severlerle buluşacak.
                Turne hakkında bilgi veren Muğla Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Ali Zağlı: “Sanatın tüm güzelliklerini daha önceki etkinliklerimizde de gerçekleştirdiğimiz gibi, şimdi de sevgili halkımızla bir kez daha paylaşmaktan ve yaşatmaktan mutluluk duyuyoruz. Çünkü; Sanat izleyiciyle buluşunca kök salıyor. Böylece çok güzel geri dönüşleri oluyor.  Günümüzde sanat bir lüks değil; bir ihtiyaç ve biz halkımızın bu ihtiyacına cevap vermek için büyük bir çalışma gayreti içindeyiz.
                Cumhuriyetimizin kurucusu ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün “Sanatsız kalan bir halkın hayat damarlarından biri kopmuş demektir.” Sözünden yola çıkarak bizlerde, halkımızı şartlarımız dâhilinde sanatla buluşturmaya, hayata bağlanma noktasında üzerimize düşen görevi layıkıyla yerine getirmeye çalışıyoruz.” Dedi.  Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MARMARİS KÜLTÜR SANATINA BÜYÜKŞEHİR TERAPİSİ
tarih Tarih: 24.08.2016, 23:49 okunma Okunma: 1292
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales