Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS KÖRFEZİNDE ULUSLAR ARASI ŞAMPİYONA
MARMARİS KÖRFEZİNDE ULUSLAR ARASI ŞAMPİYONA

                Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası  17 -  21 Mayıs tarihleri arasında bu yıl 5.kez Marmaris’te gerçekleştirilecek.
                Profilo ana sponsorluğunda gerçekleşecek şampiyonada;  Profilo Kısa Kulvar Yarışı ve 21 Mayıs’ta düzenlenecek açık su yüzme maratonu içindeki 6000 metre Profilo Dayanıklılık Parkuru, şampiyonada yer alacak.
                Profilo adına desiBel Ajans’ta verilen bilgiye göre; Muğla Valiliği,  Marmaris Belediyesi  ve Türkiye Yüzme Federasyonu ve Muğla Gençlik Hizmetleri ile Spor İl Müdürlüğü’nün işbirliğiyle, bu yıl Marmaris'te 5.kez düzenlenecek olan Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası;  2015 yılından bu yana her yıl Mayıs ve Ekim aylarında, yüzme sporunu her yaştan insana sevdirmek amacıyla, bugüne kadar 25 farklı ülkeden 5.500 sporcunun katılım göstermesi ile dikkat çekiyor.
                Bu yılki şampiyonanın ana sponsoru Profilo’nun  Pazarlama Müdürü Burcu Seçkin  yaptığı açıklamada; “Yüzme sporu hem fiziksel hem de mental açıdan yapan kişiye dayanıklılık katan çok özel bir spor. Bu nedenle de Profilo’nun bakış açısı ile son derece örtüşüyor. ‘Dayanıklılık’ iddiamızın altını çizebileceğimiz, bir yandan da sosyal farkındalık ve fayda sağlayabileceğimiz böyle güçlü bir organizasyona dahil olduğumuz için çok heyecanlıyız.” dedi.
19 MAYIS’A ÖZEL COŞKULU KUTLAMA
                Seçkin ayrıca, Profilo Ironmasters Yarışının 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı yapılacağına dikkat çekerek; ”19 Mayıs’a özel gerçekleştireceğimiz, tamamen dayanıklılık üzerine kurulu Profilo Ironmasters Yarışı ile bu özel günü coşku ile kutlayacağız.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MARMARİS KÖRFEZİNDE ULUSLAR ARASI ŞAMPİYONA
tarih Tarih: 11.05.2017, 01:52 okunma Okunma: 771
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales