Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS KÖRFEZİ’NDE TURİZM ŞÖLENİ BAŞLADI
MARMARİS KÖRFEZİ’NDE TURİZM ŞÖLENİ BAŞLADI

                    Marmaris Uluslar arası Yat Kulübü tarafından bu yıl 34. sü düzenlenen Marmaris Yacht Charter Show, dün Marmaris Kalesi’nde düzenlenen açılış kokteyli ile başladı.
             
 ERGO Sigorta ve Marmaris Belediyesi sponsorluğunda yapılan, çoğunluğu Türkiye’de üretilmiş lüks gulet ve motoryatları, dünyanın dört bir yanından gelen yat charter acentalarıyla buluşturan etkinlik, Türkiye dışında ayrıca Antigua (Karayipler),Cenova (İtalya) ve Poros (Yunanistan) olmak üzere dünyada dört yerde yapılıyor.
                
Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar’ında katıldığı açılış kokteylinde, yerli ve yabancı konuklardan oluşan yaklaşık 300 kişi, İzmirli sanatçı Ayça Gündüz Quartet’in buğulu sesiyle söylediği, Latin tarzı şarkılarla, doyasıya bir Akdeniz Ege akşamı yaşadılar.

            Gecenin sürprizi ise, etkinliğin emektarlarından Marmarisin tanınmış denizci çifti Viktoria – Cem Boz’un evliliklerinin 21. yıl dönümünü kutlamaları oldu.

            Marmaris Yat Kulübü’nden verilen bilgiye göre; Akdeniz’in en eski Mürettebatlı Yat Turizmi Tanıtım Organizasyonu olan  Marmaris Yacht Charter Show, bu yıl 50 teknenin katılımıyla yurt içi ve dışından gelen 80’i aşkın acente sahibini konuk edecek. Geleneksel Yemek Yarışması ile bu sene de lüks yatların usta şefleri, tüm yeteneklerini sergileme imkanı bulacak.  Etkinlik 10 Mayıs’ta gala yemeği ile sona erecek.
Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

_____________

MARMARİS'TE
NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR?..
Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/marmariste_nereye_gidilir_nerede_kalinir/

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

MARMARİS KÖRFEZİ’NDE TURİZM ŞÖLENİ BAŞLADI
tarih Tarih: 08.05.2015, 13:57 okunma Okunma: 1409
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales