Marmaris Bülten
MARMARİSTE DATÇA'DA AKYAKA'DA DALYAN'DA NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS KIRÇİÇEĞİ SEVGİ ÇOCUKLARINI AĞIRLADI
MARMARİS KIRÇİÇEĞİ SEVGİ ÇOCUKLARINI AĞIRLADI

            Kırçiçeği restoranları Marmaris şubesi, sosyal sorumluluk projesi kapsamında Muğla Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Sevgi Evlerinde kalan çocukları ağırladı. Sırada Nisan ayında engelli çocuklar var.
            Marmaris Kırçiçeği 2016 sezon açılışını, Muğla Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesindeki Sevgi Evleri’nde kalan 85 çocuğu konuk ederek yaptı.

             Çocuklara dün (20 Şubat 2016) verilen yemekte; Muğla Valisi Amir Çiçek’in eşi Hülya Çiçek, AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk’ün eşi Mübeccel Öztürk, Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya’nın eşi Aysun Çetinkaya, Muğla İl Jandarma Komutanı Albay Yavuz Özfidan’ın eşi Dilek Özfidan, Marmaris Kaymakamı Celalettin Yüksel ve eşi Hülya Yüksel, Marmaris İlçe Emniyet Müdürü Ertan Sarıkaya, Muğla Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ali Akkuzu da konuk oldu.
             Kırçiçeği etkinlikleri hakkında bilgi veren Kırçiceği Genel Müdürü Meryem Dilşad İpbaş;  gıda sektöründe yeni yatırımların yanısıra özellikle çocuklar için LÖSEV, KİTVAK ve Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı ile işbirliğiyle, sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirdiklerini söyledi ve çocuklar bizim geleceğimiz. Onların vatana, millete yararlı bireyler olarak yetiştirilmesi bizler için kutsal bir görev. Bu noktada bizlere düşen, elimizi taşın altına koyup çıtayı bir üst noktaya çıkarmak. İşte bugün de böyle bir gün. Çok ağır ve çok kıymetli misafirlerimizi ağırlıyoruz.  Sokrates’in çok sevdiğim bir sözü var. ‘Dürüst bir insan daima çocuk  kalır’ diyor.  Ben de hep çocuk kalmayı diliyorum. Çocuklar tüm güzellikleri saflıkları ve masumiyetleri ile etraflarına mutluluk saçar. Biz de şubelerimizde bu mutluluğa ortak oluyoruz.Onların coşkusu sevinci hepimizi mutlu ediyor. Şunu görüyoruz ki sevgi evlerinde kalan çocuklarımız mutlu ve özgüvenli. Çünkü çok iyi ellere emanetler.” dedi.
            Vali Çiçek’in eşi Hülya Çiçek de, Kırçiçeği buluşmalarının devam edeceğini belirterek, “Muğla’da kalan pırıl pırıl çocuklarımızla buluştuk. Onlar birbirleriyle kaynaştılar. Onlar mutlu olunca biz de mutlu oluyoruz. Önümüzdeki Nisan ayında yine Kırçiceği’nde bu kez engelli çocuklarımızla bir araya geleceğiz” dedi.
             Sevgi annelerinin de katıldığı etkinlikte, günün anısına Kırçiçeği tarafından çocuklara boyama kitabı ve kırtasiye seti hediyeleri verildi.
Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MARMARİS KIRÇİÇEĞİ SEVGİ ÇOCUKLARINI AĞIRLADI
tarih Tarih: 21.02.2016, 15:37 okunma Okunma: 1337
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales